Sprawdzone, polskie tkaniny meblowe

Apotessile Sp. z o.o. z Żar w województwie lubuskim to producent tkanin dekoracyjnych, które w głównej mierze są przeznaczone dla zakładów produkujących meble tapicerowane i materace. Przedsiębiorstwo posiada kilkudziesięcioletnią tradycję w tym zakresie działalności, bowiem wywodzi się z Zakładu Tkanin Dekoracyjnych DEKORA.

 

Bogaty asortyment

Apotessile wytwarza tkaniny nicielnicowe, żakardowe, welurowe oraz tkaniny z udziałem przędz szenilowych itp. Trafiają one do sektora meblowego, gdzie wykorzystuje się je w meblach wypoczynkowych, krzesłach, materacach. W ofercie znajdują się także tkaniny o wysokich parametrach fizykomechanicznych, które przeznaczone są dla użytkowników mających w domu zwierzęta. Nowością są tkaniny à la Bouckle gładkie oraz żakardowe z naturalnych surowców takich jak: bawełna, bambus itp.

Poza tkaninami producent dostarcza także wyroby gotowe: pledy, narzuty, poduszki, a także tkaniny samoprzylepne, stosowane w dekoracjach ściennych.

Park maszynowy

Jako jedyna firma w Polsce Apotessile posiada maszyny do produkcji przędz szenilowych. Poza tym zakład jest wyposażony między innymi w linię do wykończeń brudoodpornych, ognioodpornych (przeznaczonych dla pomieszczeń użytku publicznego) oraz wodoodpornych. Mając własną bazę przygotowawczą, producent może wykorzystywać w produkcji zróżnicowany surowiec: poliester, bawełnę, dralon, wełnę, wiskozę, bambus, len, konopie itp.

Wzornictwo na zamówienie

Firma posiada własny dział projektowania tkanin, co pozwala jej tworzyć produkty zgodne z indywidualnymi wymaganiami klienta. Współpracuje również z uznanymi projektantami z Polski oraz Włoch.

http://apotessile.com.pl/

(opr. jz)

Fot. Apotessile

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług