interzum forum italy 2024

Od 6 do 7 czerwca 2024 roku w Bergamo we Włoszech odbędzie się pierwsza edycja interzum forum italy. Jest to nowe wydarzenie skierowane do branży produkcji mebli i wyposażenia wnętrz. Za organizację spotkania odpowiada firma Koelnmesse, organizator targów interzum w Kolonii. interzum forum italy ma mieć innowacyjny format. Będzie to połączenie kongresu z towarzyszącą mu powierzchnią wystawienniczą.

 

Hybrydowa formuła

Targi będą posiadały bogaty, dwudniowy program prelekcji. Tematy dotyczyć będą najnowszych trendów i innowacji produktowych, a także zagadnień dotyczących bieżącego rozwoju rynku. W części wystawienniczej obejrzeć będzie można szeroki zakres produktów. Będą tu między innymi segmenty poświęcone: meblom biurowym, tapicerowanym i maszynom do tekstyliów, powierzchniom i akcesoriom meblowym.

Matthias Pollmann, wiceprezes Koelnmesse mówi: „Forum interzum to idealna platforma dla rynku włoskiego, jednego z najważniejszych rynków w branży. Wiele z głównych pytań branży, biorąc pod uwagę wymagania rynku włoskiego, znajdzie tu nowe rozwiązania w konkursie pomysłów i innowacji.”

Thomas Rosolia, dyrektor zarządzający Koelnmesse Italia stwierdza: „Ten szeroki zestaw wykładów, relacje i możliwości biznesowe, w połączeniu z warsztatami i dobieraniem partnerów, sprawi, że interzum forum italy będzie idealnym miejscem do dyskusji na temat aktualnych trendów w branży. Wydarzenie będzie doskonałym forum do kształtowania innowacji, które napędzają szybkie przemiany na rynkach i mają znaczący wpływ na łańcuchy produkcyjne oraz umiejętności wymagane w sektorach produkcji mebli i wyposażenia wnętrz.”

„interzum 2023 w Kolonii pokazało, jak ważne jest bycie bliżej firm poprzez tworzenie możliwości dyskusji i zapewniając dogłębną analizę kluczowych tematów dla branży” – dodaje Thomas Rosolia. „Teraz odpowiadamy na zapotrzebowanie branży na usprawniony i przyjazny dla zwiedzających format we Włoszech. Jako jednego z głównych krajów produkujących meble w Europie. W latach, w których interzum nie będzie odbywał się w Kolonii, zaproponujemy profesjonalistom z branży połączenie kongresu z aktualnymi tematami na wysokim poziomie oraz częścią wystawienniczą .”

Fiera di Bergamo

interzum forum italy odbędzie się w kompleksie wystawienniczych Fiera di Bergamo, który cieszy się bardzo dobrą opinią. Obiekt ten posiada doskonale skomunikowane położenie w centrum Lombardii. Dojazd do niego jest łatwy i wygodny. Pozwoli to uczestnikom w pełni wykorzystać dwa dni spotkania na sprawy biznesowe.

Na przemian z interzum w Kolonii

forum interzum italy ma obejmować wszystkie sektory związane z produkcją mebli i projektowaniem wnętrz. Przybędzie na nie szeroka grupa odbiorców: producentów mebli, specjalistycznych sprzedawców, architektów, projektantów wnętrz, dekoratorów. Wydarzenie odbywać się będzie w latach parzystych, począwszy od czerwca 2024 r. Z kolei targi interzum w Kolonii odbywają się niezmiennie w latach nieparzystych. W ten sposób powstanie europejski synergiczny duet targowy spod znaku interzum.

(jz)

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług