O nas

4woodi to:

Fachowy portal stolarski, meblarski stworzony dla stolarzy i tapicerów. Każdy producent mebli powinien tutaj zaglądać. Dlatego, że pozna nowe produkty meblowe typu: akcesoria, zawiasy, płyta meblowa, mdf, sklejka, tkaniny tapicerskie, obiciowe, nici, pianka do materacy, stelaże do łóżek, maszyny stolarskich, okleiniarki, pilarki, traki czy inne maszyny tartaczne. lakiery do mebli czy wosk do drewna.

4woodi

pokaże jak zaprojektować kuchnię, meble do kuchni czy akcesoria, panele szklane kuchenne nie będą problem, dowiesz się co to lacobel i jaka jego cena. Twój zawód to tapicer? Masz zakład tapicerski robisz usługi tapicerskie ? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Opisujemy i przedstawiamy tutaj różne akcesoria tapicerskie takie jak pianki do materacy, materace do łóżek. Zszywacz pneumatyczny, sprężyny bonell i stelaże do łóżek również znajdziesz w naszych artykułach. O urządzenia dla tapicerów typu maszyna tapicerska, pistolet tapicerski również nie musisz się martwić. A materiały tapicerskie jak tkaniny meblowe i skóry, eko skóra i inne ciekawe produkty dla tapicera znajdują się w naszym dziale tapicerskim.

Maszyny stolarskie

to jeden z naszych działów. Znajdziesz w nim szczegóły takich maszyn jak piła formatowa, pilarka formatowa, frezarka do drewna np. frezarka górnowrzecionowa lub okleiniarka. Akcesoria do maszyn takie jak piła czy podcinak Freud, Gopol, Wapieniaca, Faba i innych producentów znajdziesz w opisach i linkach do sklepów dla stolarzy

Zapraszamy do zapoznania się z każdym działem naszego portalu!
.