pojemniki do przypraw

HI Raptor 2.5 – kompaktowy system do tapicerki i owaty w jednym!

HI RAPTOR 2.5 to cutter zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej wydajności w procesie cięcia jednowarstwowego materiałów. Dostępny jest zarówno w wersji z pasem transportowym, jak i statycznej. Szeroka gama narzędzi tnących w połączeniu z innowacyjnym systemem do ich szybkiej zamiany pozwala na wszechstronne zastosowanie. Natomiast elektroniczna regulacja głębokości cięcia gwarantuje bezpieczną i niezawodną eksploatację.

 

W zależności od krojonych materiałów dostępne jest odpowiednie oprzyrządowanie. Ponadto system umożliwia wymianę tkaniny bez konieczności zatrzymywania procesu rozkroju, a solidna i niezawodna konstrukcja wraz z płynnością ruchu głowicy pozwalają na osiągnięcie wysokiej wydajności i wysokiej jakości cięcia. Specjalnie zaprojektowany pas transportowy w jednowarstwowym stole automatycznym zwiększa przyczepność z materiałem, zapewniając oszczędność energii nawet do 70%. Nie wymaga tym samym stosowania folii lub papieru w celu przytrzymania materiału w trakcie rozkroju.

Intuicyjny interfejs

Dla ułatwienia codziennej pracy HI RAPTOR posiada bardzo intuicyjny interfejs oraz prostą integrację z większością rozwiązań CAD-CAM. Rysunki z projektami można zapisywać i przechowywać bezpośrednio w sieci lokalnej, w której również znajduje się urządzenie. Automatyczna krojownia musi być elastyczna i dostosowywać się do zarządzania rozkrojem. 

Wszechstronny i uniwersalny

HI RAPTOR może jednocześnie obsługiwać do pięciu różnych narzędzi, dzięki czemu jest niezwykle wszechstronny i uniwersalny dla wielu zastosowań. Wszystkie maszyny są wyposażone w laserowy wskaźnik oraz miejsce na pisak przeznaczone do każdego rodzaju długopisu czy markera.

W świecie mebli tapicerowanych, zasłon oraz markiz słonecznych rozwiązania opracowane i zaprojektowane przez naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów doprowadziły do systemu RAPTOR, spełniającego założone wymagania tych specyficznych obszarów produkcji.

 

Na maszynie HI RAPTOR 2.5 można również zainstalować opatentowane narzędzie do zgrzewania krawędzi elementów, unikając strzępienia się tkaniny. W przeciwieństwie do innych systemów nasze rozwiązanie nie powoduje powstawania żadnych zanieczyszczeń czy oparów. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, ceniących sobie osiągnięcia uzyskiwane dzięki naszym urządzeniom, pragniemy serdecznie im za to podziękować.

https://www.cticutting.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług