Profesjonalne kleje kontaktowe Bapco

Ostatnie dwa lata dla Bapco to czas bardzo intensywnej promocji marki zarówno na targach krajowych – typu BUDMA czy FURNICA, jak i zagranicznych targach stolarskich w Austrii, Bułgarii, Niemczech i Rumunii oraz targach kompozytowych we Francji i Włoszech.

RVSA

Przyjazny środowisku i ludziom, dwustronny klej kontaktowy w aerozolu, który wyróżnia się 50% stężeniem substancji stałych, co jest jedną z największych wartości dostępnych na rynku. Nie zawiera on także rozpuszczalników chlorowych oraz niebezpiecznych substancji lotnych. Charakteryzuje go podwyższoną siła klejenia oraz duża wytrzymałość termiczna. Bardzo dobrze się sprawdza w klejeniu forniru z innymi elementami.

Wzrost popularności klejów kontaktowych Bapco

Działalność firmy Bapco na rynku europejskim sprawiła, że obecnie jej kleje zyskały bardzo duże grono zwolenników i użytkowników. Dzięki ofercie skierowanej do profesjonalnych aplikacji przemysłowych oraz doskonałemu wsparciu technicznemu i posprzedażowemu firma zyskała pozycję jednego z wiodących dostawców klejów kontaktowych w aerozolu. Bapco oferuje produkty klejowe pod własną marką oraz prowadzi sprzedaż na zasadach private label.

Flagowe produkty z oferty Bapco
GPSA

Profesjonalny klej kontaktowy o wysokiej sile wiązania. Unikalna, gęsta mieszanka pozwala na pracę w niskich temperaturach oraz zwiększoną wydajność na wsiąkliwych powierzchniach. Klei wszelkie powierzchnie, w tym laminaty HPL i płyty drewnopochodne. Polecany do klejenia na powierzchniach chłonnych, takich jak MDF, cięta płyta meblowa oraz do klejenia krzywoliniowego.

BSSA

Standardowy klej kontaktowy stosowany w produkcji mebli. Charakteryzuje się regularnym i jednolitym strumieniem natrysku. Wyróżnia go ponadprzeciętna wytrzymałość termiczna przy delikatnej warstwie kleju. Może być stosowany do szerokiej gamy prac stolarskich. Polecany do pogrubiania płyt, przyklejenia laminatów HPL.

HSSA

Klej kontaktowy do wymagających zastosowań. Wyjątkowa mieszanka o wysokiej zawartości substancji stałych cechuje się wysoką siłą klejenia. Pozostawia grubą warstwę kleju na klejonych powierzchniach. Może być stosowany do klejenia płyt meblowych, laminatów HPL oraz twardych plastików, płyt typu Corian. Polecany do obrzeży meblowych krzywoliniowych, powierzchniowego klejenia płyt typu Corian oraz do wszelkiego rodzaju klejenia powierzchni o wysokiej chłonności.

SOSA

Profesjonalny klej tapicerski cechujący się bardzo niską wsiąkliwością zapewnia elastyczną spoinę. Duża przyczepność pozwala na wygodną oraz szybką pracę. SOSA jest klejem kontaktowym o przeznaczeniu tapicerskim, służy do wykonywania mebli miękkich, klejenia tkanin oraz materacy. Pozostaje na powierzchni tkanin, gąbek oraz pianek.

MOSA

Profesjonalny klej kontaktowy o uniwersalnej formule, odpornej na działanie wysokiej temperatury, a jednocześnie o bardzo dużej elastyczności spoiny. Charakteryzuje się dużą przyczepnością wstępną oraz regularnym strumieniem natrysku.

Może być stosowany w produkcji i renowacji wnętrz nowych i używanych samochodów, autokarów, przyczep kempingowych, łodzi. Polecany szczególnie do spajania większości materiałów wyposażenia wnętrz, takich jak: skóry, materiały, podsufitki.

FLOOR

Klej kontaktowy przeznaczony do przyklejania wykładzin dywanowych, płytek dywanowych, korka, filcu itp. Charakteryzuje się dużą przyczepnością wstępną (natychmiastowy chwyt nawet na pionowych elementach) oraz regularnym strumieniem natrysku.