Gondek – elastyczność w działaniu i innowacyjne rozwiązania

Firma Gondek to prężnie działający na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych producent elementów niezbędnych w branży meblarskiej oraz wielu innych. Wśród bestsellerów przedsiębiorstwa znajdują się takie produkty jak: zaślepki meblowe, kątowniki – tak zwane komandorki, zawieszki, przelotki meblowe oraz wywietrzniki do mebli. A jest to tylko kropla w morzu tego, co faktycznie znajdziemy w ofercie. Wszystkie detale dostępne są od ręki w kilkudziesięciu kolorach. Na specjalne zamówienie producent jest w stanie wykonać każdy kolor z dowolnej palety lub na podstawie dostarczonego wzoru.

 

Gwarancja najwyższej jakości polskiego produktu

Gondek wykorzystuje tylko oryginalne surowce, co daje gwarancję najwyższej jakości, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa wytwarzanych produktów. We współpracy z renomowanymi ośrodkami badawczymi oraz laboratoriami, na zlecenie klientów firma przeprowadza badania wytrzymałościowe oraz dostarcza odpowiednie atesty. Ponadto przedsiębiorstwo wykonuje regularnie wewnętrzne kontrole jakości, które ograniczają ryzyko wypuszczenia produktu nie spełniającego norm.

 

Rynek wskazuje kierunek rozwoju

Od samego początku działalności firma stawia na rozwój oraz innowacje. Pozwala to jej podążać za zmieniającymi się trendami oraz jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rynku. Zaplecze produkcyjne firmy Gondek, składa się z nowoczesnych i precyzyjnych wtryskarek, o różnej mocy zamknięcia, dzięki którym przedsiębiorstwo może pochwalić się starannie wykonanym produktem końcowym. Dbałość o szczegóły w produkcji zaowocowała zleceniem podwykonawstwa produkcji uchwytów meblowych dla jednej z polskich firm meblarskich.

Firma Gondek jako pierwsza w kraju uruchomiła produkcje zaślepek do wkrętów typu SPAX, konfirmant oraz zawieszki uniwersalnej do mocowania wiszących szafek kuchennych. Obecnie zakres działalności przedsiębiorstwa jest znacznie szerszy. Dla samej branży meblarskiej oferuje ponad trzy tysiące produktów w szerokiej gamie kolorystycznej.

Linia segregująco-paczkująca poszerza ofertę firmy o możliwość konfekcjonowania

Nowoczesne maszyny zapewniają precyzyjną segregację produktów pod względem wagi i wielkości oraz umożliwiają łączenie trzech różnych detali w jednym opakowaniu. Drukarka laserowa gwarantuje wysokiej jakości druk logo, kodu QR lub innego napisu, zgodnie z projektem, na opakowaniu.

Firma Gondek rocznie przetwarza 400 ton surowca. Produkcja takich detali jak wywietrzniki, przelotki, różnego rodzaju ślizgacze, zaślepki do profili, stopki wewnętrzne, kątowniki oraz inne akcesoria do mebli oraz łóżeczek dziecięcych zaopatruje znaczną część polskiego oraz europejskiego rynku meblarskiego.

Odpowiedzialność społeczna i świadomość ekologiczna

Od początku istnienia przedsiębiorstwo regularnie wprowadza innowacje i zmiany, które minimalizują wpływ produkcji na środowisko naturalne. Zarząd od lat aktywnie inwestuje środki finansowe w wymianę maszyn na nowoczesne, bardziej oszczędne i ekonomiczne. Hale produkcyjne oraz magazynowe ogrzewane są energią odzyskiwaną z maszyn i procesów wytwórczych. W 2022 roku firma zainstalowała fotowoltaikę, co pozwoliło na zwiększenie w procesie produkcji udziału energii ze źródeł odnawialnych.

Partnerstwo i zaufanie

Zaraz obok jakości kolejną wartością, jaka przyświeca zarządowi firmy, jest partnerstwo oraz wzajemne zaufanie. „Realizujemy wiele projektów, które zanim ujrzą światło dzienne, owiane są wielką tajemnicą. Nasi klienci mogą liczyć na naszą dyskrecję” – mówi Kaja Gondek-Skowrońska członkini zarządu.

Gondek, jako rodzinna firma, bez sztywnych struktur jest otwarta na dialog i partnerstwo w biznesie. „Przez 30 lat działalności nauczyliśmy się odpowiadać na potrzeby różnych klientów, dlatego wśród nich są zarówno wielkie międzynarodowe firmy, mniejsze fabryki jak i lokalni przedsiębiorcy, korzystający z usług naszej stacjonarnej hurtowni w Izdebniku. Ze wszystkimi prowadzimy udany dialog od wielu lat.” – dodaje Kaja Gondek-Skowrońska.

Otwartość na współpracę

Gondek to nie tylko producent wysokiej jakości produktów z tworzyw sztucznych, ale firma otwarta na szeroko rozumianą współpracę. Gotowa jest ona dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby wspólnie pracować na sukces zarówno swój, jak i klienta.

https://gondek.com.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług