BE (UN)LIMITED – otwórz się na nowe możliwości z Interprint!

Zasady są po to, aby je łamać – a w świecie designu nie ma w tym nic złego. Dokąd mogą zaprowadzić nas kreatywne eksperymenty? Jakie aranżacje stworzymy, pozbywając się utartych schematów? Do poszukiwania odpowiedzi na te pytania zachęca Interprint, prezentując dekory z serii (UN)LIMITED EDITION.

 

Czas trendów zmieniających się jak w kalejdoskopie powoli przemija. Odpowiedzialność za środowisko, świadomość własnych potrzeb i potrzeba życia w otoczeniu, które odbieramy jako przyjazne wygrywają z bezmyślnym odwzorowywaniem wnętrz z katalogów. Koncepcja (UN)LIMITED, którą niedawno podzielił się Interprint jest doskonałą odpowiedzią na te zmiany. Tu liczy się przede wszystkim styl. A styl to nie tylko podążanie za trendami, lecz także odwaga w wyrażaniu siebie i własnych estetycznych upodobań poprzez kształtowanie wnętrz. Poszukiwanie nowych koncepcji, połączeń, aranżacyjnych rozwiązań. Eklektyzm, brak zahamowani i odwaga w kreowaniu własnej przestrzeni. Dekory z serii (UN)LIMITED pomogą otworzyć się i tworzyć bez ograniczeń.

Goodwin Oak

Goodwin Oak to uniwersalny dekor inspirowany dębem, który wzbogaci każdą przestrzeń. Dzięki wyjątkowemu usłojeniu ma niepowtarzalny charakter, odwzorowując przy tym wszystkie zalety naturalnego drewna. Doskonale pasuje do różnorodnych aranżacji, od loftowych po klasyczne. Dodaje harmonii, spokoju i pozwala poczuć bliskości natury, jednocześnie stanowiąc doskonałe tło dla wyrazistych dekoracyjnych detali.

Goodwin Oak 110415/002

Port Oak

Powierzchnia stworzona dla wszystkich, którzy kochają klasyczną elegancję. Nawiązuje do dębowego drewna o delikatnych słojach, subtelnym szczotkowaniu i lekko przydymionym odcieniu. Stanowi wprost doskonałą bazę do połączeń z wzorami kamiennymi, rzemiosłem i dekoracjami. Zaprasza do testowania nieoczywistych połączeń i odnalezienia własnego stylu – niezależnie od trendów.

Port Oak 110445/001

 

Vevo

Drobny żwir na dnie Renu powstawał przez tysiące lat. Jego historia zainspirowała twórców Interprint i tak powstał dekor Vevo. Nowoczesna odsłona klasycznego terazzo łącząca w sobie siłę natury i nowoczesnych technologii. Uniwersalna, subtelna mozaika w pełni oddaje to, za co kochamy kamień. Wystarczy rzut oka, by poddać się urokowi tej powierzchni.

Vevo 083450/001

Więcej informacji na https://www.interprint.com/pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług