Wygoda i funkcjonalność w kuchni

Firma Design Light oferuje wiele rozwiązań związanych z oświetleniem i akcesoriami meblowymi, które usprawniają korzystanie z przestrzeni kuchennej. Poza praktycznością, jaką niosą, wyróżnia je także nowoczesne wzornictwo.

Zestaw opraw Senso

Doskonałe oświetlenie blatu roboczego w kuchni zapewnia podszafkowa oprawa LED Senso Master w połączeniu z dodatkowymi oprawami Senso. Zestaw charakteryzuje się nowoczesnym designem i zapewnia mocne światło idealnie oświetlające powierzchnie robocze. Zaletą tego rozwiązania jest także sterowanie dotykowe dzięki wbudowanemu włącznikowi w oprawie Senso Master. Użytkownik ma do wyboru barwę światła ciepłą, neutralną lub zimną.

Proste sterowanie światłem

Wygodne, bezprzewodowe sterowanie oświetleniem jednobarwnym LED zapewnia zestaw Seli, w skład którego wchodzi sterownik RF oraz pilot pełniący rolę wyłącznika i ściemniacza. Jeden pilot umożliwia obsługę wielu sterowników przypisanych do różnych źródeł światła LED o napięciu 12 V DC lub 24 V DC.
Działa skutecznie w odległości do 30 metrów. Poprzez dotyk pilota reguluje się jasność światła w zakresie od 1 do 100%. Urządzenie ma również możliwość włączenia trybu oświetlenia nocnego.

Oświetlone szuflady

Polarus P to wykonana z aluminium oprawa LED, znajdująca zastosowanie przede wszystkim w szufladach kuchennych – zarówno tych głębokich, jak i płaskich. Włączanie i wyłączanie światła odbywa się automatycznie dzięki wbudowanemu wyłącznikowi zbliżeniowemu.

Oprawa jest dostępna w standardowych wymiarach mebli kuchennych, ale na zamówienie może mieć długość określoną przez klienta.

Polarus P to produkt wysokiej jakości, źródłem światła jest taśma LED typu Premium. Światło może mieć barwę ciepłą, neutralną lub zimną.

Montaż oprawy jest bardzo łatwy, polega na jej przykręceniu przy użyciu wkrętów do boku szafki. Produkt w komplecie zawiera także plastikowe korytko do wyprowadzenia przewodu.

Zawsze pod ręką

Lift Box automatyczny to nowoczesne gniazdo meblowe, które, reagując na dotyk, wysuwa się lub opuszcza w sposób całkowicie zautomatyzowany, co daje użytkownikowi zwiększony komfort jego użytkowania. Dla ułatwienia, miejsce dotyku jest dodatkowo podświetlone. Urządzenie można zatrzymać w każdej chwili, a ono samo także zatrzyma się, jeśli napotka przeszkodę. Rozwiązanie sprawdzi się doskonale na powierzchniach roboczych w kuchni, umożliwiając wygodne podłączanie urządzeń elektrycznych.

Model posiada trzy gniazda sieciowe typu schuko oraz dwa dodatkowe wejścia USB i jest dostępny w kolorze aluminium oraz czarnym.

W ofercie Design Light jest także standardowe gniazdo Lift Box, które ponad blat wyciąga się ręcznie.

(jz)