SB HD – Slim Box

Ciesząca się uznaniem i powodzeniem seria Slim Boxów niezmiennie od lat jest absolutnym bestsellerem sprzedaży w firmie Amix. Teraz ofertę firmy wzbogaciła nowa wersja systemu przeznaczonego do zabudowy szuflad – SB HD. Jest to system, w którym frezowanie dna szuflady jest zbędne.

Wsuwając dno w boki eliminujemy jego wystawanie poza obrys szuflady. Takie rozwiązania pozwalają maksymalnie wysunąć szufladę na zewnątrz w celu pełnego wglądu do jej zawartości, a ciche domykanie sprawia, że użytkowanie szuflad jest bardziej komfortowe.

Innowacyjny system, wyposażony w ultracienkie płaszcze boczne, charakteryzuje się nowoczesnym oraz gładkim wzornictwem. Spełnia on wysokie wymagania wytrzymałościowe, funkcjonalne i estetyczne. Zmniejszony rozmiar boków i wysokie obciążenie dynamiczne 40 kg pozwala na zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni wewnątrz szuflady. Nowa konstrukcja opiera się na wysokiej klasy prowadnicach z funkcją cichego domykania, gwarantując bezproblemową pracę przez wiele lat.

Spośród dwóch kolorów z gamy kolorystycznej, czterech wysokości oraz siedmiu długości boków stworzymy szufladę na miarę naszych potrzeb i upodobań.

SB HD jest dostępny w:

– czterech wysokościach: 88, 126, 172, 238 (mm),

– siedmiu długościach: 270, 300, 350, 400, 450, 500, 550 (mm),

– dwóch wersjach: do standardowych szuflad z uchwytami lub w wersji push,

– dwóch kolorach: białym i antracytowym.

Cechy produktu:

– pełny wysuw, cichy domyk,

– obciążenie do 40 kg,

– regulacja 2D,

– prosty montaż i demontaż.

http://www.amix.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw