Czas inwestycji

Top Ten Sp. z o.o. to firma z dużym doświadczeniem, która obecna jest na rynku ponad 20 lat. Działalność jako hurtownia rozpoczęła w 1996 roku, od początku specjalizując się w dostarczaniu różnorodnych okuć meblowych.

Przedsiębiorstwo, dążąc do sprostania oczekiwaniom klientów, cały czas wzbogaca oferowany asortyment produktów dla meblarzy oraz zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Zespół specjalistów, z którymi firma współpracuje, realizuje projekty dotyczące nowych technologii w zakresie produkcji mebli i okuć meblowych, dzięki czemu Top Ten może dostarczać na rynek coraz to nowsze i doskonalsze produkty. Do klientów firmy należą fabryki meblowe w Polsce, Niemczech, Szwecji oraz Rosji.

Firma specjalizuje się w konfekcjonowaniu okuć meblowych praktycznie od początku. To właśnie tę gałąź swojej działalności przedsiębiorstwo stara się nieustannie rozwijać, usprawniając procesy produkcyjne, począwszy od momentu planowania zakupów, poprzez optymalizację działań logistycznych, harmonogramowanie produkcji gotowych kompletów i ich kompleksową realizację u klienta.

W 2018 roku Top Ten nie zwalnia tempa i kontynuuje rozpoczęte w roku 2017 inwestycje, wciąż usprawniając i unowocześniając swoje możliwości produkcyjne. Dążąc do stworzenia oferty, która będzie jak najbardziej atrakcyjna dla obecnych i przyszłych klientów, firma rozbudowała już swój park maszynowy o nowoczesną linię produkcyjną, która znacząco podniosła wydajność procesu pakowania. Na tym jednak nie koniec, linia produkcyjna uzyskała niedawno nowe funkcjonalności i szerszy wachlarz możliwości, co pozwala jeszcze elastyczniej spełniać rosnące oczekiwania obecnych i przyszłych klientów. Wkrótce pakowalnia wzbogaci się jeszcze o nową, szybką maszynę do konfekcjonowania niewielkich elementów, dzięki czemu skróceniu ulegnie czas kompletacji drobnych worków.

Po uruchomieniu ponad rok temu linii do wytwarzania kleju zarząd firmy Top Ten podjął decyzję o jej rozbudowaniu o kolejne urządzenie. Nowa maszyna już działa i pozwala nie tylko produkować więcej tubek kleju o pojemności 15 gram, które dotąd były w ofercie, ale także opakowań większych – 30-gramowych. Dzięki tej inwestycji firma dwukrotnie zwiększyła wydajność produkcji w zakresie klejów oraz poszerzyła oferowany asortyment.

Ostatnie lata dla pracowników Top Ten to bardzo pracowity czas intensywnych projektów inwestycyjnych, przynoszących oczekiwane efekty w postaci coraz większego zaufania i satysfakcji klientów.