Trzy nowe obrzeża ABS z matową powłoką metalową

Tendencja w kierunku matowego wyglądu dotarła teraz również do powierzchni metalowych, a firma Ostermann oferuje pasujące do nich rozwiązanie. Pod nazwą Alu Acciaio Hamilton, Alu Argento Dukat i Alu Oro Cortez znajdują się trzy nowe obrzeża ABS z wyjątkowo matową powłoką metalową.

Kolekcja Fenix NTA to trzy nowe, wyjątkowo szlachetne dekory metalowe o bardzo wysokiej jakości od włoskiego producenta Arpa Industriale. Powierzchnie Acciaio Hamilton, Argento Dukat oraz Oro Cortez z prawdziwą strukturą metalową charakteryzują się bardzo matową powierzchnią i miękkim dotykiem. Otrzymały już nagrodę
interzum High Product Quality Award oraz Red Dot Award Product Design w Niemczech. Specjalista od obrzeży, firma Ostermann, właśnie wyselekcjonowała trzy nowe obrzeża meblowe o matowym wyglądzie metalu pasujące do tych powierzchni.

3 kolory, 4 szerokości, 1 grubość

Obrzeża ABS w kolorze srebrnym, złotym oraz ze stali szlachetnej Alu Argento Dukat, Alu Oro Cortez i Alu Acciaio Hamilton mają subtelną powłokę metalową. Ich powierzchnia jest wyjątkowo matowa oraz szczotkowana. W firmie Ostermann nowe obrzeża są dostępne od ręki w standardowych wymiarach 23, 33, 43 oraz 100 x 1 mm i są tak samo łatwe w obróbce jak konwencjonalne obrzeża ABS.

Zamówione – zapakowane – dostarczone

Dzięki znanej już szybkiej usłudze dostawy firma Ostermann dostarcza obrzeża w każdej długości od 1 metra i w każdej szerokości do 100 mm. Największy w Europie asortyment obrzeży obejmuje ponad 14.000 obrzeży do powierzchni od ponad 70 dostawców płyt. Zawsze dostępne – obrzeża pasujące do aktualnych trendów w branży meblowej!

Więcej informacji na temat nowych obrzeży można znaleźć, wpisując hasło „Highlights012020” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami