Meble według własnego projektu

Możliwość samodzielnego zaprojektowania między innymi półek, regałów, szafek, stolików i innych mebli oraz elementów dekoracyjnych to największa zaleta modułowego systemu Alu Cube. Oferowany przez firmę Artvinyl-Pol system Alu Cube jest rozwiązaniem, dzięki któremu można zrealizować oryginalne pomysły na nowoczesne wnętrza z prostymi, industrialnymi meblami.

Alu Cube daje ogromne możliwości zastosowania. System ten można wykorzystać w meblach do salonów, łazienek i w przestrzeniach biurowych. Sprawdza się w tworzeniu całego mebla, samej wstawki, jak i elementów dekoracyjnych, zarówno przez projektantów, jak i osoby prywatne, które oczekują produktu na zamówienie i w nietypowym wymiarze. Klient otrzymuje gotowy produkt bez konieczności jego składania i skomplikowanego montażu.

System Alu Cube składa się z dwóch rodzajów profili aluminiowych oraz specjalnych łączników, dzięki którym można tworzyć zarówno proste bryły, jak i bardziej rozbudowane konstrukcje. Meble stworzone dzięki systemowi Alu Cube są lekkie i wytrzymałe. Można je z łatwością przestawiać w przestrzeni mieszkalnej i bez obaw wieszać na ścianach.

Projekt można wykonać na stronie internetowej Alu Cube za pomocą specjalnie przygotowanego programu, w którym każdy klient dobiera potrzebne mu wymiary, sposób mocowania oraz wypełnienie poszczególnych półek. Do wyboru jest kilka kolorów drewna oraz różne kolory szkła. Jeśli na stronie nie znajduje się pożądany przez zamawiającego kolor drewna, można użyć własnej płyty lub złożyć zapytanie o dostępność kolorów spoza standardowej palety. Na stronie od razu udostępniona jest wizualizacja 3D wraz z wyceną projektu.

(mm)