System półek i wieszaków Elegant

Wieszaki i półki stanowią niezbędny element wyposażenia wielu wnętrz. Warto zatem świadomie dokonywać ich wyboru, a przy tym zawsze stawiać na produkty najwyższej jakości. Amix oferuje system półek i wieszaków Elegant, które wyróżniają się atrakcyjnym designem oraz wysoką wytrzymałością.

Wszystkie półki i wieszaki z serii Elegant charakteryzują się pełnym wysuwem, a także niezwykle cichą pracą dzięki funkcji cichego domykania. Dodatkowymi ich atutami są prosty montaż oraz możliwość regulacji. Produkty te są wykonane z materiałów najwyższej jakości, najczęściej z aluminium i chromowanej stali. W ofercie znajdują się półki wielofunkcyjne, półki z przegrodami, półki na buty, wieszaki wysuwane oraz wieszaki na spodnie. Akcesoria posiadają uniwersalny design, który dobrze wkomponowuje się do większości wnętrz. Prezentują się one niezwykle elegancko oraz stylowo, dzięki czemu będą stanowiły atrakcyjną ozdobę każdego pomieszczenia.

Półki z przegrodami ułatwiają porządkowanie przedmiotów, chronią je przed zgubieniem, a także pozwalają utrzymywać schludnie w jednym konkretnym miejscu. Z kolei półki na buty stanowią niezbędne, praktyczne wyposażenie każdego przedpokoju. Stylowe półki na buty Elegant są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Systemy wieszaków Elegant wyróżniają się wytrzymałością, niezwykłym designem oraz wysoką jakością wykonania. Będą one funkcjonalnym wyposażeniem każdej szafy oraz garderoby. Gwarantują wygodne przechowywanie odzieży, a oprócz tego spełniają także funkcję estetyczną, dzięki nim wnętrze szafy wygląda atrakcyjnie wzorniczo. Wieszaki Elegant są wyposażone w prowadnice z funkcją cichego domyku. Stosowanie wysuwanych wieszaków zapewnia szybkie odnalezienie poszukiwanej w danym momencie rzeczy. Wieszaki na spodnie pomagają nie tylko utrzymać ład w szafie, ale także skutecznie chronią ubrania przed nadmiernym gnieceniem.

W najnowszej linii wprowadzonej do oferty firmy Amix znajduje się osiem produktów w grafitowym kolorze, z elementami szkła, chromowanej stali lub rattanu syntetycznego. Półka wielofunkcyjna o symbolu DX003 wykonana jest z aluminium i chromowanej stali. Ciekawym, a zarazem niezwykle praktycznym elementem szafy jest aluminiowa szuflada DX006, przeznaczona na drobne elementy garderoby, takie jak bielizna, biżuteria czy paski. Jej powierzchnia podzielona jest na małe szufladki o układzie szachownicowym, co ułatwia segregowanie. Do przechowywania butów przeznaczona jest półka DX007 o wysokości 140 mm.

Poza półkami seria Elegant zawiera dwa wieszaki na spodnie. Jednym z nich jest model DX004, wykonany z aluminium, który ma wysokość 75 mm, drugim – model DX005, połączony z koszem na odzież i inne rzeczy, o wysokości 115 mm. Seria zawiera też wysuwane, podwieszane, aluminiowo-stalowe wieszaki do spodni: DX011 o szerokości 320 mm i wysokości 155 mm, DX012 o szerokości 640 mm i wysokości 125 mm oraz DX013 o szerokości 97 mm i wysokości 125 mm.

Warto stawiać na produkty najwyższej jakości, wykonane z solidnych materiałów, zapewniające komfortowe, długotrwałe użytkowanie. Te wszystkie cechy spełnia system półek i wieszaków Elegant Amix.