MATDESIGN oficjalny dystrybutor CLEAF na Polskę

MATDESIGN to wieloletni dystrybutor produktów firmy Cleaf. Przedsiębiorstwo dysponuje jednym z największych magazynów w Polsce, w którym dostępnych jest „od ręki” ponad 100 dekorów. Oferta Cleaf to kilkadziesiąt zróżnicowanych kolekcji nawiązujących do motywów drewna, tkanin, betonu, metali czy skór, których odwzorowanie struktury jest bardzo realistyczne zarówno wizualnie, jak i w dotyku. Cleaf to także wyjątkowo matowe i delikatne w dotyku dekory z kolekcji PIOMBO, które są wyjątkowo odporne na zarysowania i odciski palców.

 

Do powyższych produktów dostępne są laminaty HPL w dekorach i strukturach jeden do jeden.

Firma MATDESIGN jest także producentem płyt akrylowych. Wiodącą kolekcją jest TOP AKRYL SCR na bazie folii SENOSAN o szerokiej palecie kolorów w wysokim połysku i powierzchni matowych. Ich odporność na zarysowania powoduje, że doskonale sprawdzają się do produkcji mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych.

Matt Premium

Nowością w ofercie firmy jest kolekcja MATT PREMIUM, której powierzchnia zachwyca zarówno swoim designem, jak i walorami technicznymi. Jej innowacyjna struktura zabezpiecza powierzchnię i uodparnia ją m.in. przed odciskami palców i wydłużona żywotność.

Zapraszamy do kontaktu
Biuro handlowe – SHOWROOM
ul. Mickiewicza 2, 78-400 Szczecinek
tel.: +48 94 713 74 53
e-mail: biuro@matdesign.pl

www.matdesign.pl

Piombo

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług