Czas zamknięty w drewnie. Naturalne wzory od Interprint

Niewiele materiałów wnosi do wnętrz tyle ciepła i przytulności co drewno. Niezależnie od rodzaju i wybarwienia zawsze stanowi wartość dodaną do aranżacji. Każda deska opowiada własną historię, odwzorowaną w sękach i pęknięciach. Poznaj dekory Interprint inspirowane pięknem drewna.

 

Gerald

To propozycja stworzona z myślą o miłośnikach stylu rustykalnego. Ciemne drewno z widocznymi śladami poprzecznego szczotkowania podkreśli wyjątkowy charakter wnętrz, które czerpią inspiracje z natury. Tu liczy się autentyczne, surowe piękno, nieskażone nadmierną ingerencją ludzkiej ręki. Gerald, mimo swojej wyrazistości, nie wysuwa się na pierwszy plan i nie przytłacza przestrzeni.

Gerald D110232/003

Tammi

Tammi ukazuje walory, za które cenimy dębowe drewno. Perfekcyjnie odwzorowuje jego strukturę – widoczne pory oraz sęki podkreślone białym pigmentem tworzą połączenie pełne harmonii. Tammi to jeden z najbardziej uniwersalnych wzorów, który szczególnie korzystnie prezentuje się na dużych powierzchniach. Z uwagi na swoją subtelność nie dominuje we wnętrzu. Jest przy tym tak uniwersalny, że doskonale wpisze się w różne style aranżacyjne – od skandynawskiego, poprzez minimalizm, aż po klasykę.

Tammi D110259/001

Erik

Erik wyróżnia się wiernym odwzorowaniem rysunku dębowego drewna z niewielką ilością sęków. Jego powierzchnię zdobią widoczne, mocno zarysowane słoje, co tworzy jego wyjątkowy charakter. Wyrazistą strukturę równoważy delikatne wybarwienie, dzięki któremu jest bardzo harmonijny i uniwersalny. Erik idealnie komponuje się z przestrzeniami, w której liczą się naturalne materiały, rzemiosło i autentyczność. Wprowadza wiele ciepła, jednocześnie tworząc subtelne tło dla bardziej wyrazistych elementów aranżacji.

Erik D110218/001

http://www.interprint.com

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw