KUPSA COATINGS – kreator trendów na rynku lakierów wodorozcieńczalnych w Polsce

Środkowoeuropejskie przedstawicielstwo Grupy Kupsa istnieje w Polsce niemal 20 lat. Firma obejmuje swoim zasięgiem obszar całej Europy Środkowej. Jej siedziba mieści się w Rekowie Górnym koło Gdańska, gdzie oprócz zaplecza magazynowego znajdują się laboratoria badawczo-rozwojowe. Specjalizują się one w doskonaleniu systemów przemysłowych lakierów wodorozcieńczalnych najnowszej generacji.

Szeroka oferta

Osiem lat temu Kupsa Coatings w Polsce postawiła na silny rozwój asortymentu wodorozcieńczalnego. Obecnie systemy produktów, które oferuje są efektem synergii. Składają się na nią: przemyślana strategia rozwojowa, doskonałe kwalifikacje kadry technicznej i technologicznej oraz wiele lat pracy skutkującej nowoczesnymi rozwiązaniami i formulacjami. Te ostatnie zdecydowanie wyróżniają się na przemysłowym, wielkowolumenowym rynku w Polsce i innych krajach centralnego regionu Europy.

Kupsa Coatings obsługuje wszystkich swoich partnerów biznesowych w sposób kompleksowy. Oferuje najnowocześniejsze produkty w bardzo dobrych cenach, a przede wszystkim szerokie, holistyczne doradztwo technologiczne.

Szybkość działania

W przypadku asortymentu wodorozcieńczalnego – jedną z największych przewag konkurencyjnych jest szybkość działania. Od lat każde zadanie stawiane przez rynek wodorozcieńczalnych produktów przemysłowych jest wykonywane w polskich laboratoriach Kupsa Coatings. Technolodzy tam pracujący później aktywnie uczestniczą w kompleksowych wdrożeniach u największych klientów przemysłowych w Polsce.

W ten sposób klient ma pewność, że współpracując z Kupsa Coatings, jego potrzeby – często trudne do przekazania w sposób zdalny, będą bardzo dobrze znane i rozumiane przez osoby zajmujące się bezpośrednio formułowaniem systemów lakierowych dla jego linii technologicznej.

Po drugie – posiadanie rozwiniętego zaplecza badawczo-wytwórczego w Polsce pozwala na zdecydowanie szybsze działanie logistyczno-sprzedażowe. To skutkuje dużo efektywniejszym realizowaniem zamówień od klientów przemysłowych współpracujących z Kupsa Coatings Polska.

Asortyment dla przemysłowego sektora rynku meblarskiego w Polsce jest bardzo interesujący. Obejmuje między innymi:
– systemy wodne UV,
– wodne systemy dla rozmaitych technologii z użyciem przyśpieszonych, wymuszonych procesów,
– systemy standardowych lakierów schnących fizycznie,
– systemy specjalne dla indywidualnie skonfigurowanych ciągów technologicznych.

Lakiery antybakteryjne

Kupsa od dawna oferuje w Polsce m.in. systemy lakierów antybakteryjnych. Spełniają one przy okazji najwyższe wymagania producentów mebli dziecięcych w zakresie aplikacji oraz eksploatacji. Badania potwierdzające antybakteryjne cechy powłok lakierowych systemów Kupsa Coatings są wciąż aktualnym atutem dla bardzo wielu producentów mebli chcących zaoferować swoim klientom najbezpieczniejsze rozwiązania.

Producenci krzeseł, mebli dziecięcych, mebli skrzyniowych, łóżek itp. doceniają najwyższe parametry prezentowane przez wiele systemów przemysłowych lakierów tego producenta.

Wysoki połysk

Jedną z ciekawszych ofert Kupsy stanowi grupa lakierów wodnych wysokopołyskowych. Stabilność aspektu, stopień połysku porównywalny z wykończeniami poliuretanowymi, brak emisji substancji lotnych, brak problemów charakterystycznych dla mieszanin dwuskładnikowych, łatwość aplikacji, szybkość schnięcia. To wszystko są atuty stawiające ofertę wysokopołyskową Kupsa Coatings w roli bardzo atrakcyjnej propozycji dla klientów przemysłowych.

Nie tylko zakłady meblarskie

Sektor trumniarski w Polsce był w ostatnich latach sceną ciekawych inwestycji technologicznych. Kupsa Coatings podążała lub wręcz wyprzedzała wymagania tego sektora rynkowego, co skutkuje obecnie bardzo dobrą ofertą produktową i kosztową.

Kupsa Coatings aktywnie wchodzi też do tych sektorów, w których użycie lakierowych systemów wodorozcieńczalnych było do niedawna nie do pomyślenia. W tej dziedzinie Kupsa Coatings jest nierzadko prekursorem nowoczesnych pomysłów i rozwiązań.

Uniwersalne lakiery wodne

Jest i druga grupa produktów nakierowana również do bardzo dużego obszaru rynkowego – nie tylko w Polsce. Są to lakiery wodne, których głównym atutem jest uniwersalizm stosowania. Oznacza to uzyskanie możliwości osiągnięcia stałego, powtarzalnego efektu końcowego nawet przy zastosowaniu różnych technik aplikacyjnych oraz technologii suszenia i utwardzania powłok.

Znajomość specyfiki poszczególnych sektorów rynku przemysłowego w Polsce w połączeniu z zapleczem wytwórczo-laboratoryjno-technicznym tu w kraju powoduje, że Kupsa ma możliwości nadawania trendów w wielu segmentach rynku lakierowych systemów wodorozcieńczalnych dla przemysłu meblarskiego. I korzysta ze swojej pozycji z całą mocą – oferując nierzadko produkty trudno osiągalne dla większości konkurencji.

Sprawnie działająca struktura techniczna w firmie Kupsa jest w stanie bardzo skutecznie wprowadzić do klientów nowoczesne i innowacyjne rozwiązania formulacyjne.

https://www.kupsa.pl/

@

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług