pojemniki do przypraw

Kompletujemy Twoje potrzeby

Top Ten Sp. z o.o. to firma z dużym doświadczeniem, która obecna jest na rynku ponad 20 lat. Działalność jako hurtownia rozpoczęła w 1996 roku, od początku specjalizując się w dostarczaniu różnorodnych okuć meblowych.

 

Przedsiębiorstwo, dążąc do sprostania oczekiwaniom klientów, cały czas wzbogaca oferowany asortyment produktów dla meblarzy oraz zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Zespół specjalistów, z którymi firma współpracuje, realizuje projekty dotyczące nowych technologii w zakresie produkcji mebli i okuć meblowych, dzięki czemu Top Ten może dostarczać na rynek coraz to nowsze i doskonalsze produkty. Do klientów firmy należą fabryki meblowe w Polsce, Niemczech i Szwecji.

Firma specjalizuje się w konfekcjonowaniu okuć meblowych praktycznie od początku. To właśnie tę gałąź swojej działalności przedsiębiorstwo stara się nieustannie rozwijać, usprawniając procesy produkcyjne, począwszy od momentu planowania zakupów, poprzez optymalizację działań logistycznych, harmonogramowanie produkcji gotowych kompletów i ich kompleksową realizację u klienta.

Firma Top Ten cały czas się rozwija. W sierpniu br. uruchomiona została kolejna maszyna pakująca.

Firma Top Ten w ostatnich latach dokonuje inwestycji, które usprawniają i unowocześniają jej możliwości produkcyjne. Dąży w ten sposób do stworzenia oferty, która będzie jak najbardziej atrakcyjna dla obecnych i przyszłych klientów. Przedsiębiorstwo zakupiło nowoczesną linię produkcyjną, która znacząco podniosła wydajność procesu pakowania oraz posiada nowe funkcjonalności i szerszy wachlarz możliwości. Pozwala to jeszcze elastyczniej spełniać rosnące oczekiwania kontrahentów. Pakowalnia wzbogaciła się o nową, szybką maszynę do konfekcjonowania niewielkich elementów, dzięki czemu skróceniu uległ czas kompletacji drobnych worków. W ostatnim czasie nabyto zaś dwie maszyny do komplementacji okuć, które zwiększyły wydajność konfekcjonowania tych produktów.

Warto podkreślić, że w ciągu bieżącego, trudnego i niestabilnego roku firma Top Ten praktycznie podwoiła zatrudnienie, a dzięki kompleksowym działaniom zwiększającym wydajność produkcji pozyskała nowych, bardzo znaczących odbiorców. Niestabilna sytuacja na rynku pracy, surowców, transportu i ogólnie rozumianej gospodarki jeszcze bardziej wzmocniły dążenia firmy do poprawy jakości obsługi klientów.

Ostatnie lata dla pracowników Top Ten to bardzo pracowity czas intensywnych projektów inwestycyjnych, przynoszących oczekiwane efekty w postaci coraz większego zaufania i satysfakcji klientów.

https://top-ten.com.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług