pojemniki do przypraw

Zaprojektuj skrzynkę na zabawki i wygraj nagrody!

Dziecięce skarby to rzecz święta. Często schowane przed całym światem i strzeżone z całych sił. A zatem przydałaby się magiczna skrzynka, w której można je dobrze ukryć. Pełna schowków i skrytek niezbędnych do tego aby były naprawdę bezpieczne. A kto najlepiej wie jak powinna ona wyglądać? Oczywiście nasi Milusińscy. Przecież to skrzynia na ich skarby, prawda?

 

Z okazji Dnia Dziecka REHAU Polska i Hettich Polska ogłaszają wspólny konkurs na projekt skrzyni na zabawki. O co chodzi? Posłuchajcie!

Jakie są zasady konkursu?

Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Co muszą zrobić? Po prostu pokazać nam jak powinna wyglądać ich wymarzona skrzynia na zabawki. Niech pokażą nam jak ma się otwierać i zamykać, jaki ma mieć kolor czy ma mieć ukryte skrytki, a może coś ma się w niej przesuwać? Mogą ją narysować kredkami lub farbami, wykleić plasteliną lub wyciąć z kolorowego papieru. Jeżeli chcą mogą dołączyć do projektu pełen opis. Na projekty Dzieciaków czekamy do 15.06.2022!

Co można wygrać?

Jury złożone z przedstawicieli REHAU i Hettich wyłoni trzy najlepsze projekty. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe:

1. Miejsce – hulajnoga Movino X-Way

2. Miejsce – deskorolka Best-Sporting Octopus

3. Miejsce – rolki Movino

Dodatkowo zdobywca pierwszego miejsca otrzyma od nas…zaprojekowaną przez siebie skrzynię!

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej – nagroda dodatkowa!

Do wykonania zwycięskiego projektu wykorzystamy płyty RAUVISIO brilliant i obrzeża meblowe firmy REHAU oraz okucia firmy Hettich.

Kolory płyt, z których dzieci mogą skorzystać przy projektowaniu to: Roccia, Cubanite, Meringa i Rame. Wszystkie w wersji matowej. Pełną kolorystykę znajdziecie klikając tutaj.

Okucia i obrzeża dobierzemy tak, aby w możliwie jak największym stopniu spełnić dziecięce marzenia. Jeżeli będziemy mieli jakieś wątpliwości, skontaktujemy się z Małym projektantem/projektantką i dopytamy o szczegóły.

Pamiętajcie, że gotowa skrzynka będzie miała wymiary nie większe niż 100 x 60 x 50 cm.

Zgłoś projekt dziecka i wygraj nagrody!

Konkurs trwa od 20 maja do 15 czerwca 2022. Zwycięzców ogłosimy 24 czerwca 2022!

Jak wziąć udział?

To proste. Zgłoś projekt przez stronę: www.hettich.com/konkurs. Jeżeli chcesz, aby Twoje Dziecko wzięło udział w konkursie wypełnij formularz kontaktowy i załącz skan lub zdjęcie zaprojektowanej przez nie skrzynki. Dopuszczany format to pdf, jpg oraz png. Plik nie może być większy niż 5 MB. Nie zapomnij zaznaczyć wszystkich zgód, bez nich praca nie może zostać zakwalifikowana do konkursu. Nie zapomnij także zapoznać się z regulaminem Konkursu!

Zdjęcie pracy oraz scan wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z zaznaczonymi zgodami możesz także przesłać bezpośrednio mailem na adres: office(at)hettich.com.pl

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

organizatorzy konkursu

REHAU Polska i Hettich Polska

http://www.hettich.com/konkurs

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług