Hettich InnoTech Atira – szuflady dla indywidualistów

Przyciągają oko stylistyką, zróżnicowanymi kolorami, różnymi wariantami podwyższeń boków oraz szerokimi możliwości organizacji przestrzeni wewnętrznej. Szuflady Innotech Atira firmy Hettich to propozycja dla wymagającego, świadomego odbiorcy. Mnogość możliwości indywidualizacji sprawia, że mamy do czynienia z systemem, który powinien zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

 

Design na pierwszym planie

Szuflady InnoTech Atira wyróżniają się wyrazistymi konturami. Ich proste, czyste linie nadadzą minimalistycznej elegancji i charakteru każdemu wnętrzu. Oskrzynia dostępna jest w trzech kolorach: srebrnym, białym i antracytowym – szczególnie ostatnio modnym. System pokazuje lwi pazur przy komponowaniu boków. Mamy tu wiele możliwych kombinacji. Możemy zastosować relingi jedno- lub dwupoziomowe, w kolorach identycznych jak oskrzynia. Pełne wypełnienia boków mogą być metalowe lub szklane – Topside – ewentualnie całkowicie indywidualnie dobrane – DesignSide. Wszystko to pozwala tworzyć wysublimowane, niepowtarzalne projekty, które będą zachwycać swoim wyglądem.

Wszechstronne i elastyczne w zastosowaniu

InnoTech Atira można wykorzystać w każdym pomieszczeniu, gdzie potrzebne są piękne i funkcjonalne szuflady. Poza meblami kuchennymi i salonowymi system doskonale sprawdzi się w łazienkach.

Do wyboru mamy trzy główne wysokości szuflad: 70, 144 i 176 mm i siedem długości: 260, 300, 350, 420, 470, 520 i 620 mm. Jest jeszcze dostępny model o wysokości 54 mm i długość 470 mmm, jako wariant przeznaczony pod piekarnik. Szeroka spektrum wymiarów umożliwia elastyczne projektowanie przestrzeni do przechowywania pod różne zastosowania.

Od użytkownika zależy jaki będzie poziom komfortu pracy szuflad. Do systemu producent oferuje wysokiej jakości prowadnice Quadro. Mogą mieć one wysuw częściowy lub pełny. Można zastosować z nimi systemu cichego zamykania Silent System czy otwierania Push to open Silent. W zależności do konfiguracji mogą one przenosić 30 lub 50 kg obciążenia.

Do szuflad dostępna jest modułowa organizacja przestrzeni wewnętrznej. Dzięki niej możliwe jest perfekcyjnie zagospodarowanie wnętrza zgodnie z jego indywidualnym przeznaczeniem.

Siła w prostocie

Duże możliwości kombinacyjne firmie Hettich udało się zawrzeć w mało skomplikowanym systemie. Innotech Atira oparty jest tylko o jedną oskrzynię i minimalną liczbę potrzebnych komponentów. Dzięki temu możliwa jest zoptymalizowana produkcja przy zachowaniu szerokiego programu meblowego oraz atrakcyjnego poziomu cen. Producent gwarantuje, że procesy zakupowe, magazynowe i produkcyjne mogą być bardzo uproszczone. Warto podkreślić, że komponenty szuflad są niezależne od grubości boku korpusu. Istnieje także możliwość zastosowania jednego schematu nawierceń dla wszystkich prowadnic.

Własny styl

InnoTech Atira doskonale wpisuje się w obecny silny trend indywidualizacji produktów. Dziś każdy chce mieć wyroby dopasowane ściśle do swoich preferencji. Dostarczanie szuflad o takich możliwościach personalizacji jest więc szansą dla producentów na pozyskanie nowych klientów. Dodajmy, klientów zadowolonych z mebli, o których mogą powiedzieć, że są w „moim stylu”.

https://web.hettich.com/pl-pl/strona-glowna

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług