Ostermann – obrzeża w modnym kolorze złota

Przyszłość przyniesie więcej złotych mebli i mebli ze złotymi elementami ozdobnymi. Firma Ostermann ma w swoim asortymencie wiele odpowiednich rozwiązań dla wąskich powierzchni o tej barwie.

 

Przyzwyczailiśmy się już do widoku złotych dodatków we wnętrzu. W przyszłości ten elegancki kolor znów znajdzie się na pełnych powierzchniach mebli. Firma Ostermann ma w swoim asortymencie odpowiednie obrzeża do pokrycia wąskich powierzchni. Szczególnie wysoką jakością cechują się obrzeża ABS z powłoką z prawdziwego aluminium. Są one równie łatwe w obróbce jak obrzeża z czystego ABS. Dzięki cienkiej powłoce z prawdziwego metalu mają wyjątkowo realistyczną optykę na powierzchni. Nawet przy użyciu samego materiału ABS można stworzyć miękkie odcienie złota. Poniżej eksperci firmy Ostermann prezentują pięć wybranych rozwiązań, które będą stanowiły idealne dopełnienie złotych powierzchni lub formę akcentu silnie eksponującego meble. Wszystkie prezentowane rozwiązania są dostępne bezpośrednio z magazynu firmy i wysyłane w małych ilościach, już od 1 metra. Rzemieślnicy mogą znaleźć więcej informacji, wpisując hasło wyszukiwania „#Highlights10” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Tak łączy się złoto

Szczególnie eleganckie są złote akcenty na blatach w odcieniach antracytowej szarości lub czerni. Nieważne, czy łączy się je z powierzchniami błyszczącymi czy ekstremalnie matowymi. Jedynymi decydującymi czynnikami są tutaj gust klienta końcowego i oczywiście otoczenie, w którym meble będą znajdować się w przyszłości. Również ciemne, drewniane płyty dekoracyjne otrzymują stylowe wykończenie dzięki zastosowaniu złotego obrzeża.

Z powłoką z prawdziwego aluminium – Alu Oro Cortez

Z obrzeżem Alu Oro Cortez ekskluzywny mat szczotkowany klient otrzymuje bardzo nietypowe obrzeże meblowe. Nie tylko wpisuje się ono w trend „złota”, ale również w trend „matu”. Obrzeże ABS o grubości 1 mm pasuje do matowej, metalowej powierzchni wykończenia Fenix NTA o tej samej nazwie. Dzięki powłoce z metalu sprawia wrażenie szczególnie wysokiej jakości.

Z powłoką z prawdziwego aluminium – Alu Gold szczotkowany

Kto chce nadać krawędzi więcej blasku i szuka rozwiązania szczególnie wysokiej jakości, powinien użyć obrzeża ABS Alu Gold szczotkowanego. Ono również ma wysokiej jakości powłokę z prawdziwego metalu. Szczotkowana struktura i metaliczny połysk nadają mu szczególnie ciepły wygląd. Obrzeże to jest dostępne w firmie Ostermann w 3 różnych grubościach (0,5, 1 i 2 mm) dla szczególnie szerokiego zakresu wzornictwa.

Aksamitny złoty wygląd – obrzeże ABS Szczotkowany mosiądz

Dzięki delikatnej strukturze Linea i powściągliwemu, ciepłemu kolorowi obrzeże ABS, dostępne w grubościach 1 i 2 mm, wygląda bardzo realistycznie nawet bez warstwy metalu. Ciepły, aksamitny złoty kolor nie tylko dobrze komponuje się z płytą dekoracyjną firmy Egger o tej samej nazwie, ale również doskonale współgra z dekorami drewnopodobnymi, zwłaszcza płytami o lekko czerwonawym odcieniu bazowym.

Obrzeże ABS Sierra Gold

Obrzeże ABS Sierra Gold ma lekko antyczny wygląd dzięki żywej i mętnej grze kolorów. Jest dostępne w grubości 2 mm i doskonale komponuje się z powierzchnią firmy Pfleiderer o tej samej nazwie.

Obrzeże ABS złoty szczotkowany

Obrzeże ABS złoty szczotkowany pory drewna jest nieco ciemniejsze niż wariant „aksamitne złoto”, a także znacznie lżejsze i spokojniejsze pod względem dekoru niż obrzeże „Sierra Gold”. Dzięki ciepłemu złotemu odcieniowi obrzeża o grubości 1 mm można również doskonale wykorzystać jako obrzeże akcentujące na jednokolorowych płytach.

Największy w Europie asortyment obrzeży dostępnych od ręki

Firma Ostermann ma wszystkie obrzeża meblowe bezpośrednio w magazynie. Oznacza to, że wszystkie pozycje magazynowe zamówione do godziny 16:00 mogą zostać wysłane tego samego dnia. Aby utrzymać to tempo nawet przy rosnącej różnorodności asortymentu, firma stale inwestuje w najnowocześniejszą technologię magazynowania i wysyłki.

Różnorodność w złocie. Firma Ostermann dostarcza modne obrzeża meblowe w kolorze złotym w wielu wariantach. Na zdjęciu od strony lewej do prawej: obrzeże ABS złoty szczotkowany pory drewna, obrzeże ABS Sierra Gold struktura kamienia, obrzeże ABS Alu Oro Cortez ekskluzywny mat szczotkowany, obrzeże ABS Alu złoto szczotkowany i obrzeże ABS szczotkowany mosiądz struktura linea.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw