Kerrock – nowe umywalki i kolory

Oferta marki Kerrock wyróżnia się jednym z najszerszych na polskim rynku asortymentów zlewozmywaków i umywalek wykonanych z materiału typu solid surface. W bieżącym roku producent wprowadził w tym zakresie liczne nowości: 22 nowe modele umywalek oraz 2 nowe linie brodzików. Poza tym paleta barwna materiału została rozszerzona o 2 nowe kolory.

 

Dużą popularnością wśród klientów cieszy się rodzina umywalek w systemie montażu TRI-VARIO (ON-nakładana, IN-wpuszczana, UN-podklejana). Teraz wzbogaciły ją nowe warianty: SOFT 380, SOFT 550, LUX 380 i LUX 500. Do regularnej sprzedaży zostały wprowadzone umywalki GLORIA. Do tej pory były one dostępne wyłącznie z meblami łazienkowymi Kolpa Premium. Pojawiły się również całkiem nowe modele umywalek prezentujące nowoczesny design: ARIANA, DEMI, ODA, TRINITY. Charakteryzują się one smukłymi kształtami, cienkimi ściankami i posiadają pokrywkę otworu odpływowego.

ODA

Nieograniczone możliwości

Kerrock wytwarza słoweńska firma Kolpa d.d. Jest to jeden z najpopularniejszych i najdłużej istniejących na rynku materiałów mineralno-akrylowych typu solid surface. Znajduje on wszechstronne zastosowanie, począwszy od łazienek i kuchni, a na elewacjach skończywszy. Materiał daje dużą swobodę twórczą, pozwala zrealizować najbardziej niezwykłe i wymagające projekty wzornicze.

Ponad 100 kolorów

Obecnie Kerrock to ponad 100 wariantach kolorystycznych, podzielonych na 9 serii: Uni, Granit, Terrazo, Metalic, Luminaco, Luminaco s, Midnight black, Marble i Lumino. Szeroka paleta barwna zapewnia duże możliwości personalizacji projektów. Producent na bieżąco wprowadza nowe propozycje wpisujące się w oczekiwania rynku. W tym roku doszły dwa kolory: 1251 i 1252, dostępne w formacie płyt 3600 x 760 mm i grubości 12 mm. Uzupełniły one ofertę w ramach serii kolorystycznej Terrazzo.

 

Bezpieczny dla zdrowia

Należy podkreślić, że Kerrock spełnia wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie zdrowia i higieniczności. Potwierdzają to atesty i certyfikaty wydane w Polsce przez NIZP PZH-PIB, a w Europie przez liczne akredytowane jednostki badawcze”.

Generalnym dystrybutorem marki Kerrcok na nasz kraj jest firma Kerox z Raszyna. Z całym aktualnym katalogiem umywalek Kerrock, a także innymi szczegółowymi informacjami technicznymi można zapoznać się na www.kerrock.pl.

(jz)

TRINITY

DEMI

ARIANA

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług