siro_2318-200ZN79

Uchwyty w barwach „vintage”

Szeroki wybór wzorów i pokryć kolorystycznych stanowi nieodłączną cechę oferty SIRO, jednego z czołowych producentów dekoracyjnych akcesoriów meblowych na świecie. Wiosną tego roku portfolio firmy zostało uzupełnione o uchwyty dostępne w nowych, niezwykle oryginalnych kolorach. Wszystkie z nich zaliczamy do popularnej gamy kolorów „vintage”. Prezentujemy najważniejsze z nich.

Efekt szczotkowanego żelaza (ZN75)

To z pozoru dość surowe wykończenie, które „ocieplone” zostało poprzez efekt szczotkowania. Idealnie wpisuje się w aktualne trendy dekoracji wnętrz. W nowym kolorze dostępne są m.in. uchwyt muszlowy 1761 i uchwyt 2084.

Efekt postarzanej miedzi (ZN77)

Efektowny kolor, w którym spod czarnego pokrycia „przebija” – zwłaszcza na krawędziach – kojąca barwa miedzi. W opisywanym wykończeniu są dostępne m. in. uchwyt 2374 (w dwóch długościach 180 i 340 mm) oraz uchwyt 2027 w długości 172 mm.

Żelazo postarzane matowe (ZN78)

W tym przypadku zasadniczy, dość ciemny kolor „przełamany” został jaśniejszym odcieniem. Dwutonowość barw nadaje niezwykle oryginalnego charakteru. O nowy kolor została wzbogacona gama uchwytu 2343 i 2108.

Mosiądz z efektem czarnego szczotkowania (ZN79)

W tym wykończeniu jasny ciepły kolor został efektownie dopełniony efektem ciemnego szczotkowania, przy czym charakteryzuje się ono różnym stopniem intensywności. Wynika to z procesu obróbki ręcznej. W nowym pokryciu dostępne są m.in. uchwyt 2108, 2318 i 2388.

Prezentowane produkty są dostępne u dystrybutorów firmy SIRO na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym.

error: Content is protected !!