PIOMBO – nowy wymiar głębokiego matu

Matdesign jest oficjalnym importerem i dystrybutorem na Polskę włoskich płyt laminowanych CLEAF.

Kolekcja CLEAF w ofercie matdesign to ponad 60 niepowtarzalnych dekorów CLEAF oraz 8 nowych dekorów w strukturze PIOMBO, które tworzą inspirujący, jedyny w swoim rodzaju materiał do produkcji mebli oraz wystroju wnętrz.

PIOMBO to nowy wymiar powierzchni głębokiego matu. Unikalna technologia pozwoliła przenieść nowatorskie właściwości PIOMBO w formę płyty meblowej, laminatu oraz obrzeża. Rezultatem jest wyrafinowany, niepozostawiający na swojej powierzchni odcisków palców produkt o wzmożonej odporności na zarysowania. Jest on przeznaczony do produkcji mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz i można go stosować zarówno w pionie, jak i w poziomie.

PIOMBO odbija bardzo mało światła – stąd jego nieprzezroczystość – cecha ta czyni go również odpornym na odciski palców. Poza tym powierzchnia jest miękka, delikatna i aksamitna w dotyku, a przy tym bardzo odporna na zarysowania.

PIOMBO występuje w ośmiu kolorach: od ciepłej bieli, poprzez różne odcienie beżu i szarości, do czystej czerni. Innowacyjny materiał dostępny jest wyłącznie u oficjalnego dystrybutora – w firmie matdesign.

(at)