ostermann_PF_Kanten_zurNeuenEggerKollektion

Ostermann ma odpowiednie obrzeża

Ponad 300 dekorów podzielonych na dziewięć różnych światów stylistycznych – taka jest nowa kolekcja materiałów dekoracyjnych Egger 2017-2019. Niemal połowa odcieni i dekorów to nowe projekty. Ostermann zawsze trzyma rękę na pulsie i oczywiście ma pasujące do nowej kolekcji obrzeża.

Nowa kolekcja charakteryzuje się spokojnym uniwersalizmem oraz wyjątkową różnorodnością dekorów dębowych. Tzw. „system 9-Grid”, czyli płyty wzornikowe podzielone na 9 pól przedstawiających pasujące do siebie kolory lub dekory, ma za zadanie ułatwić użytkownikowi orientację w bogatej kolekcji. Jeśli już wybrałeś swój kolor z kolekcji Egger, w Ostermann znajdziesz oczywiście pasujące do niego obrzeża meblowe.

Znajdź dowolne obrzeża – szybko i łatwo

W największym w Europie asortymencie obrzeży można całkiem łatwo znaleźć pasujący element, wystarczy użyć opcji szybkiego wyszukiwania na stronie startowej sklepu online Ostermann pod adresem www.ostermann.eu. Po wpisaniu w polu wyszukiwania wybranego numeru płyty wyświetlą się pasujące do niego obrzeża wraz z informacjami na temat dostępnych wymiarów i możliwości uszlachetnienia.

Wzorniki nowych kolekcji

Ostermann posiada obrzeża pasujące do kolekcji elementów dekoracyjnych 2017-2019 w popularnych na rynku wymiarach (23, 33, 43 oraz 100 mm). Dodatkowo istnieje możliwość przycięcia obrzeży przez specjalistę do dowolnej szerokości. W razie potrzeby Ostermann może również przesłać wzorniki nowej kolekcji. Można je zamówić telefonicznie, faksem lub mailowo.

Zamówione – zapakowane – dostarczone

Tak jak zawsze Ostermann zapewnia dostawę obrzeży również w przypadku kolekcji elementów dekoracyjnych Egger – już od długości 1 m. Wysyłka towaru z magazynu jest realizowana tego samego dnia.

Więcej informacji dla stolarzy znajduje się na stronie www.ostermann.eu.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  •     o każdej długości, począwszy od 1 m,
  •     o każdej szerokości do 100 mm,
  •     o różnych grubościach,
  •     z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
  •     wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),
  •     wykonane w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),
  •     produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),
  •     na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 120.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu, na każde zamówienie przez Internet udzielany jest 2% rabat.

Firma Rudolf Ostermann GmbH jest zorientowaną na klienta, posiadającą wieloletnie doświadczenie, rozwijającą się firmą hurtową, sprzedającą artykuły dla zakładów stolarskich. Zatrudniając ponad 400 pracowników i realizując nawet 3000 zamówień dziennie, Ostermann jest czołowym dostawcą w obszarze wysyłkowej sprzedaży obrzeży i okuć. Stale powiększający się asortyment obejmuje również: drzwi przesuwne, rolety meblowe, fronty meblowe, konfekcjonowane blaty robocze, dekoracyjne okładziny ścienne i wiele innych produktów.

error: Content is protected !!