Nowe uchwyty firmy SIRO

Firma SIRO, jako jeden z wiodących producentów dekoracyjnych akcesoriów meblowych, nieustannie podąża za dynamicznie zmieniającymi się trendami w branży meblarskiej. Dzięki temu oferowane produkty idealnie wpisują się w aktualne „klimaty” aranżacji wnętrz, reprezentując przy tym najwyższą jakość i gwarantując niepowtarzalny wygląd. Owocem pracy renomowanych designerów są prezentowane niżej artykuły stanowiące nowość w ofercie austriackiego producenta. Ich wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest firma SIRO-Poland z Radomia.

Uchwyt 2108

Swoją niesamowitą popularność produkt zawdzięcza prostej elegancji. Smukła konstrukcja uchwytu w żaden sposób nie przytłacza wizualnie frontu meblowego, stanowiąc jednocześnie jego subtelną ozdobę. Jest on idealnym uzupełnieniem na przykład mebli kuchennych. Obok tradycyjnych wykończeń kolorystycznych, jak efekt aluminium (PB21), chrom błyszczący (ZN1) i nikiel satynowy (ZN21), w ofercie pojawił się też kolor czarny mat (PB12) dostępny w przypadku długości: 104, 168, 200 i 232 mm.

Gałka 2053

Masywna, kwadratowa gałka w rozmiarze 80 x 80 mm, z rozstawem śrub wynoszącym 32 mm. Zapewnia pewny pochwyt, a dzięki dużej powierzchni, odpowiednio dobrana kolorystycznie, stanowi idealną ozdobę frontu mebla. Obok tradycyjnych wybarwień, jak efekt aluminium (PB21), chrom błyszczący (ZN1) i nikiel satynowy (ZN21), ofertę uzupełniło wykończenie w efekcie obitego żelaza w odcieniu matowym (ZN78). Produkt jest też dostępny w wersji z kryształami Swarovskiego, zarówno w kombinacji z chromem błyszczącym, jak i niklem satynowym.

Uchwyt 2413

Oryginalnie wyprofilowany kształt został podkreślony przez rozwarte stopki, dzięki czemu uzyskano efekt lekkości. Nowoczesny, niebanalny wzór eksponują dodatkowo modne wykończenia typu chrom błyszczący (ZN1), antracyt błyszczący (ZN16) i nikiel satynowy (ZN21). Uchwyt występuje w dwóch długościach: 175 i 335 mm.

Gałka 2411

Zdecydowanie wyróżnia ją kształt, można powiedzieć, że prosty i oczywisty, z drugiej strony jednak zupełnie inny niż większość gałek meblowych dostępnych na rynku. Rozmiar części pochwytowej to 58 x 33 mm. Atrakcyjność produktu wsparta została szerokim spektrum dostępnych kolorów, jak: chrom błyszczący (ZN1), antracyt błyszczący (ZN16), nikiel satynowy (ZN21), czarna miedź (ZN77), efekt obitego żelaza w odcieniu matowym (ZN78) i czarny mosiądz szczotkowany (ZN79).

(mś)