dc polska_k730-G2

Nowe uchwyty DC POLSKA

Oferta DC Polska to w głównej mierze szeroka gama zróżnicowanych modeli uchwytów meblowych. Przełom roku 2017/2018 to dla firmy czas wzbogacania asortymentu o kolejne propozycje wzorów. W większości nowoczesnych, oferowanych w szerokiej gamie kolorów, ale także i klasycznych.

Nowości, poza uchwytami, pojawiły się w asortymencie gałek, a także w grupie wieszaków. Bogata gama kolorystyczna, jak również ciekawe wzornictwo powinny zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Dariusz Kazek z firmy DC Polska mówi: „Nowe wzory oraz kolory zapewnią konsumentowi szeroki wybór produktów doskonale wpisujących się w nowoczesne trendy stylistyczne panujące na rynku. Uchwyty, które proponujemy, idealnie współgrają z frontami lakierowanymi na wysoki połysk, jak również klasycznymi”. I podkreśla: „Na szczególną uwagę zasługują modele: D700, D705 oraz D721, które w nowych wykończeniach: białym połysku (W), białym macie (WM), czarnym połysku (B) oraz czarnym macie (BM) – weszły na stałe do naszej oferty. Uchwyt D705 jest dostępny w aż 10 kolorach, jest to największy wybór na rynku. Poza tym uchwyt D700, dostępny do tej pory tylko w kolorze INOX, teraz oferujemy jeszcze w czterech nowych odmianach barwnych: białej i czarnej, w macie i w połysku”.

Wymienione kolory są dostępne także na nowych gałkach meblowych. Takich jak: K730, KL05, jak również na gałkach, które są w ofercie firmy już od dawna: KL01, KL02, KL03, KL04, K719, DD11, DD12, KU16 oraz na wieszakach: WR08, WR09, WR10.

Inne nowości

Uchwyt DR60 oraz D722 oraz należące do tej samej linii wzorniczej gałki KR60 i K722. Te propozycje oraz ich wybarwienia, piękne stare złoto, ciemna miedź antyczna oraz nikiel antyczny (AB, G15, G16), pasują do stylu klasycznego. Także nowe wzory wieszaków klasycznych, takich jak WR06 i WR07, są do nabycia w tych trzech wykończeniach.

Poza uchwytami meblowymi w ofercie firmy znajdują się: nóżki dekoracyjne, kółka, wieszaki, nogi stołowe, oprawy oświetleniowe, profile aluminiowe do blatów. Oraz inne akcesoria jak:zawiasy, prowadnice, podnośniki, pantografy i wieszaki wysuwne do szaf, system rurowo-koszowy, system relingowy oraz elementy systemu Joker. Dzięki bogatemu wyborowi produktów przedsiębiorstwo jest w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom stawianym przez poszczególnych klientów.

Znaczącym atutem dostawcy jest dostępność większości oferowanych towarów bezpośrednio z magazynu w Polsce. W tym doskonale zorganizowanym obiekcie, na powierzchni 6500 m2, przedsiębiorstwo posiada duże stany towarowe. Produkty są na bieżąco uzupełniane, które pozwalają zapewnić szybką realizację nawet dużej ilości zleceń.

Pełna oferta oraz więcej szczegółów o nowościach znajduje się na internetowej stronie DC Polska – na stronie firmy dc-dask.eu.

Uchwyty i inne akcesoria meblowe kupisz na stolarkowo.pl

(jz)

error: Content is protected !!