Inspirujące rozwiązania

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak istotne jest sukcesywne poszerzanie oferty i dostosowywanie jej do potrzeb rynkowych. Firma Aluprofil poszła o krok dalej, odświeżając nie tylko swój asortyment, ale również poddając wizerunek całej firmy prawdziwej metamorfozie.

Obchodzone w zeszłym roku 15-lecie firmy stało się doskonałą okazją do wprowadzenia zakrojonych na szeroką skalę zmian. Na pewno najbardziej widocznym ich przejawem jest odświeżone logo, którego prosta i nowoczesna forma doskonale wpisuje się w aktualne trendy rynkowe. Zmiany te jednak nie ograniczają się jedynie do przestrzeni marketingu.

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę podczas projektowania odgrywają barwy. Nie da się nie zauważyć, że w ostatnim czasie dominującą rolę podczas aranżacji wnętrz odgrywa kolor biały. W reakcji na tę stale rosnącą tendencję Aluprofil wprowadził do swojej stałej oferty cztery systemy w tym wybarwieniu. Znajdziemy pośród nich profile dostosowane zarówno do płyty 10 mm, jak i 18 mm, dzięki czemu uzyskujemy szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Producent nie zapomniał również o detalach, poszerzając asortyment o elementy wykończeniowe, jakie stanowi chociażby dopasowana kolorystycznie szczotka odbojowa.

Ciekawą pozycję, która zyskuje coraz większą popularność wśród odbiorców, stanowią systemy z linii Exclusive 82, skierowane do odbiorców poszukujących produktów najwyższej jakości. Profile z tej serii charakteryzuje ciekawe wzornictwo oraz podwyższona wytrzymałość. Dzięki temu zabiegowi producent daje możliwość wykonania przekraczających standardy skrzydeł drzwiowych, które mogą sięgać nawet do 3,5 m wysokości. Pozwala to wykorzystać w pełni przestrzeń w tak popularnych ostatnio mieszkaniach typu penthouse, loft itp. Na uwagę zasługuje również uniwersalność rączek, które pozwalają na wykonanie zarówno drzwi przesuwnych, jak i rozwieranych, składanych czy przejściowych, co z kolei umożliwia spójne zastosowanie wielu rozwiązań w jednym pomieszczeniu. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawia, że jedynym ograniczającym nas czynnikiem jest nasza własna wyobraźnia.