pojemniki do przypraw

WingLine L – mechaniczny majstersztyk

Firma Hettich ma w swojej ofercie zaawansowane technicznie rozwiązanie do drzwi składanych – WingLine L. Zapewnia ono komfortowe, automatyczne i pełne otwieranie skrzydeł drzwiowych tego typu. Daje to użytkownikowi od razu wgląd w całą zawartość szafy czy szafki, co jest bardzo wygodne.

 

Push/Pull to move

Za funkcjonowanie drzwi WingLine L odpowiadają dwa mechanizmy firmy Hettich: Pull to move oraz Push to move. W przypadku zastosowania pierwszego z nich lekkie pociągniecie za uchwyt, a w przypadku drugiego delikatne naciśniecie na bezuchwytowy front, powoduje automatyczne, całkowite otwarcie drzwi składanych. Skrzydła zostają pewnie zatrzymane dopiero w pozycji otwartej. Należy podkreślić, że działanie obu mechanizmów jest w pełni mechaniczne, bez udziału zasilania elektrycznego. Zamknięcie skrzydeł w obu przypadkach realizuje się ręcznie.

W ofercie producenta jest jeszcze dostępny wariant mechanizmu Pull to move Silent. Przy jego zastosowaniu otwarte drzwi wystarczy lekko popchnąć, aby zamknęły się same.

Mechanizmy Push/Pull to move są dostępne w 3 wersjach o różnej sile działania. Pozwala to dobrać właściwy wariant do wielkości i ciężaru użytych frontów.

Cały proces zamykania i otwierania drzwi z WingLine L przebiega lekko i delikatnie. System pracuje bardzo cicho, jego funkcjonowanie jest praktycznie bezgłośne.

Wszechstronne zastosowanie

WingLine L to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w sypialni, kuchni, jak i biurze. System można stosować do wszystkich popularnych wielkości frontów. Porusza on z łatwością skrzydła drzwiowe o ciężarze do 25 kg i wysokości do 2400 mm. Fronty mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. Ich grubość powinna zawierać się w zakresie 16-25 mm. Szerokość pojedynczego skrzydła drzwiowego może wynosić od 250 do 600 mm.

Montaż – wystarczy 1 osoba

System montuje się do boków korpusu. Nie zabiera on dużo miejsca, uskok drzwi jest minimalny. Dolny profil prowadzący, jeżeli jest potrzeba jego zastosowania, możne zamontować pod wieńcem dolnym lub też na nim (może to też być półka czy inna pozioma bariera).

Pomocne akcesoria dostarczane przez producenta sprawiają, że montażu może dokonać jedna osoba.

Wyróżnienia

Zalety WingLine L doceniono w dwóch uznanych konkursach wzorniczych. Produkt otrzymał Red Dot Award 2018 oraz Good Design Award 2019.

Inne modele

Poza WingLine L w ofercie firmy Hettich znajdują się jeszcze inne modele z tej rodziny przeznaczone do drzwi składanych. Są one dostosowane do określonych obszarów zastosowań lub różnią się użytymi rozwiązaniami technicznymi: WingLine S (przeznaczony do frontów o ciężarze do 6 kg), WingLine 220, WingLine 320, WingLine 77, Wing 77 (montaż bez mocowania do boku korpusu).

https://web.hettich.com/pl-pl/strona-glowna

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług