Top Stays – komfortowe podnośniki

Podnośniki Top Stays oferowane przez firmę Amix cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Jest to alternatywne rozwiązanie do konwencjonalnych zawiasów, które wnosi nową funkcjonalność do drzwiczek od szafek. Dzięki nim otwarte fronty nie przeszkadzają podczas użytkowania kuchni i nie kolidują z innymi frontami. Poza tym Top Stays zapewniają wysoki komfort użytkowania mebli. Ich praca jest płynna i delikatna, a klapy mogą być zatrzymane w dowolnej pozycji.

 

Seria ST

Seria ST przeznaczona jest do podnoszenia pary drzwi, które są połączone poziomo. Modele zawarte w tej linii dopasowane są do zastosowania w parach drzwi, których wysokość zawiera się w zakresie od 480 do 1040 mm.

Seria SF

W tej serii znajdują się podnośniki przeznaczone do pojedynczych drzwi o wysokości od 250 do 700 mm.

Seria SQ

Modele z serii SQ umożliwiają podnoszenie pojedynczych drzwi w górę. Dzięki temu doskonale nadają się do szafek ściennych, a także do wysokich szafek.

Zrównoważona kontrola drzwi

W obrębie każdej serii dostępne są różne modele okuć, co umożliwia dopasowania udźwigu do rozmiaru i wagi drzwi. Elementy kontroli regulacji są tak skalibrowane, aby umożliwiać utrzymywanie frontów każdej pozycji otwarcia. Top-Stays są uniwersalne i można je stosować do wszystkich powszechnie występujących wysokości i ciężarów klap, również w meblach o niewielkiej głębokości.

Łatwa instalacja i regulacja

Montaż drzwi dla urządzeń podnoszących jest podobny do beznarzędziowego montażu zawiasów zatrzaskowych. Końcową regulację drzwi umożliwiają wbudowane regulacje wysokości, rozstawu i głębokości. Bezpośrednie przykręcenie okuć do boku korpusu zapewnia bardzo stabilną pracę.

Płynny ruch i wykorzystanie spowalniacza

Rygorystyczne wykonanie konstrukcji mechanicznej podnośników jest gwarancją ich doskonałego funkcjonowania. Zapewniają one płynne przesuwanie drzwi w pełnym zakresie otwierania, aż do łagodnego zatrzymania w pozycji pełnego zamknięcia. Regulowana szybkość zamykania i siła tłumienia zamykania, umożliwiają elastyczne otwieranie i zamykanie każdego panela drzwi.

Kąt otwarcia 107° lub 110° umożliwia łatwe wyjmowanie produktów, bez ograniczenia ich liczby wewnątrz szafki.

Dekoracyjna osłona dobrana do osobistych preferencji

Stylowa konstrukcja z jedno- i dwukolorowymi nasadkami pokrywy adaptują się do nowoczesnego, minimalistycznego umeblowania domu. Do wyboru jest 6 wariantów kolorystycznych.

Pozycja drzwi: regulacja 3D

Zatrzaskowy mechanizm bardzo ułatwia instalację i demontaż. Panel drzwi z regulacją 3D, zapewnia idealne otwieranie i zamykanie.

Wszechstronność

Top Stays to rozwiązania wszechstronne w użyciu, które znajdują zastosowanie zarówno w kuchniach, pokojach dziennych, biurach jak i łazienkach.

(opr. jz)

http://www.amix.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług