By życie stało się prostsze…

Dobrze zaprojektowania garderoba pomaga zadbać o ulubione ubrania. Co istotne, w kontekście funkcjonalności, nie metraż jest najważniejszy, a rozwiązania ułatwiające przechowywanie. Jakie? O tym poniżej.

 

Garderoba Nomet liczy kilkadziesiąt różnorodnych elementów, za pomocą których z łatwością można zagospodarować przestrzeń według indywidualnych potrzeb.

Oprócz praktycznych półek i wieszaków, polski producent oferuje funkcjonalne systemy porządkowania przestrzeni, takie jak: szuflady na prowadnicach, wysuwane pojemniki na bieliznę, ażurowe kosze i półki. Pozwalają one z łatwością uporządkować części garderoby, które nie wymagają umieszczania na wieszakach, a także bieliznę osobistą i drobne elementy odzieży, takie jak czapki, szaliki czy rękawiczki. Z takim wyposażeniem łatwo zadbać o porządek, a dodatkowo odzież ma zapewnioną odpowiednią wentylację.

Aranżując wygodną garderobę nie można zapominać o funkcjonalnych wieszakach. Projektanci firmy Nomet proponują modele przeznaczone dla konkretnego typu garderoby, np. spodni czy krawatów. Dzięki nim wszystko jest uporządkowane, a jednocześnie doskonale widoczne i łatwo dostępne. Praktyczność i wygoda użytkowania łączy się dodatkowo z atrakcyjnym wzornictwem.

Akcesoria do garderoby to grupa produktów intensywnie rozwijana przez polskiego producenta w ostatnich latach. Niemal co roku pojawiają się nowe rozwiązania techniczne i funkcjonalne, udoskonaleniu ulegają także dotychczasowe sprawdzone serie produktów. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park technologiczny zapewniają, że produkowane w toruńskiej fabryce akcesoria cechuje trwałość oraz wysoka jakość wykonania.

https://sklep.nomet.pl/

Fot. Nomet

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług