Szeroki wybór dekorów metalicznych w ofercie Niemann Polska

Metaliczne fronty meblowe są w ostatnim czasie popularnym wyborem projektantów wnętrz i coraz częściej pojawiają się w wielu projektach – kuchni, salonów czy łazienek. Metaliczne dekory nadają meblom wytworności i wysublimowanego stylu. Widząc duże zainteresowanie powierzchniami metalicznymi, firma Niemann Polska rozszerzyła swoją ofertę płyt meblowych o kolejne kolory.

Aktualnie dostępne są dwie kolekcje – Spectrum Metal oraz Acrylux Mat Metallic, w których łącznie znajduje się blisko 20 propozycji.

Spectrum Metal

Jest to grupa produktów w najbardziej pożądanych odcieniach metalicznych: Miedź, Złoto, Tytan. Indywidualnie wypracowana i udoskonalona technologia produkcji polega na naniesieniu na płytę cienkiej powłoki z transparentnego laminatu. Laminat ten posiada dodatkową warstwę metalu. To powoduje, że powierzchnia zyskuje szlachetny charakter. W kolekcji są dodatkowo dwa rodzaje wykończenia powierzchni – Gładka oraz Crumble („młotkowana”).

Acrylux Mat Metallic

W tej kolekcji znajdziemy płyty meblowe pokryte laminatem akrylowym, posiadającym delikatnie połyskujące, metaliczne drobinki. Powierzchnia wygląda, jakby była polerowana metalem. Efekt połysku zmienia się w zależności od kąta nachylenia do źródła światła. W ofercie jest dostępnych aż 13 kolorów: odcienie brązu, złota, szarości, błękitu, a także bardzo modne ostatnio – mosiądz i oliwkowy.

Dzięki matowej i jednocześnie metalicznej powierzchni można stworzyć unikalną stylizację. Metaliczne wykończenie powierzchni dodaje wnętrzu charakteru i jest idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli nowoczesnych, designerskich wnętrz.

https://www.niemannpolska.pl/

(mz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług