pojemniki do przypraw

System do zabudowy szuflad SB Slim Box

Na przestrzeni kilku ostatnich sezonów można zauważyć tendencję wypierania standardowych szafek kuchennych przez szuflady, które są znacznie wygodniejsze w użytkowaniu. Systemy do zabudowy szuflad dzięki użyciu nowoczesnej technologii zapewniają prostą obsługę. Przekłada się to na ich znakomitą funkcjonalność przy jednoczesnym skupieniu się na minimalistycznym designie. Wybór takiego rozwiązania pozwala nam na maksymalne wysunięcie szuflady na zewnątrz. Dzięki temu mamy do niej pełen wgląd i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych artykułów, zarówno tych spożywczych, jak i użytkowych. Sam system cichego domykania zapewnia jeszcze większy standard użytkowania.

 

Zastosowanie najnowocześniejszego systemu szuflad, wyróżniającego się gładkim, a przy tym mocnym i innowacyjnym wzornictwem, pozwala dobrać odpowiedni rodzaj niemal do każdej kuchennej stylistyki. Obecnie jest to jedyny dostępny tego typu system w Polsce, który nie wymaga frezowania dna szuflady, co znacząco poprawia jakość i płynność pracy całej konstrukcji.

SB Slim Box został wyposażony w ultracienkie ścianki boczne, które dzięki użyciu odpowiednich technologii zachowały trwałość wykroju o klasycznej grubości. Nie bez powodu jedną z cech charakterystycznych szuflad jest wytrzymałość i możliwość utrzymania obciążenia nawet do 40 kg. Gwarantuje to pewność co do tego, że dodatkowa przestrzeń wewnątrz zostanie wykorzystana, a nie zmarnowana. Dzięki skupieniu się na detalach i ich wzmocnieniu wysokiej klasy prowadnice zostały wyposażone w funkcję miękkiego dotyku. Zapewnia to nie tylko łatwą i przyjemną obsługę przez wiele lat, ale także niesamowity komfort i chęć częstego użytkowania.

Sam system możemy dostosować do naszych indywidualnych preferencji dzięki sposobności jego regulacji zarówno w pionie, jak i w poziomie. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednie, nawet doskonałe ustawienie frontu względem korpusu całej szafki. Wyjątkowy format systemu przełożył się na posiadany certyfikat jakości ISO:9001.

Szeroki wybór

Decydując się na wybór szuflad, możemy wybierać między dwoma segmentami kolorystycznymi w niespotykanej wcześniej gamie. Decyzja nie kończy się jednak w tym momencie, gdyż dobór odpowiedniej wysokości z czterech dostępnych opcji oraz aż siedmiu długości samych boków. Pozwala to na stworzenie szuflady nie tylko odpowiednio dopasowanej do parametrów szafki, ale także do naszych indywidualnych potrzeb i upodobań.
Dostępne wysokości: 62,5, 88, 126, 172, 238 mm. Siedem wersji długości: 270, 300, 350, 400, 450, 500, 550 mm.

Poza decyzją między kolorem białym a antracytowym możemy również wybrać samą wariację szuflady. Do dyspozycji mamy standardową z uchwytami lub dotykową typu push to open. Niezależnie od dokonanego wyboru każda szuflada umożliwia pełen wysuw i regulację, a także cichy dotyk nawet przy obciążeniu wynoszącym 40 kg. Sam montaż i demontaż jest na tyle prosty, że może zostać wykonany nawet samodzielnie.

https://amix.pl/

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług