Shelf Multi

Firma Topmet od wielu lat posiada w swojej ofercie oprawy oświetleniowe własnej produkcji stosowane w kuchni. Oprócz produktów przeznaczonych do oświetlenia architektonicznego – nowoczesnych opraw ściennych i sufitowych, podświetlanych półek – w katalogu firmy można znaleźć wysokiej jakości oświetlenie dekoracyjne lub takie, które może znaleźć zastosowanie na przykład w oświetleniu blatów roboczych.

Shelf Multi
Bardzo interesującym produktem przewidzianym do oświetlenia w kuchni jest oprawa Shelf Multi, produkowana przez Topmet. Jest to idealna propozycja dla osób, które poszukują rozwiązania niebanalnego, a jednocześnie użytecznego i efektywnego. Shelf Multi to produkt o dużej ilości zastosowań. Przemyślany kształt profilu aluminiowego pozwala na montaż oprawy na przykład pod szafkami kuchennymi, co w połączeniu z możliwością montażu różnego rodzaju gniazd i włączników według preferencji klienta daje bardzo funkcjonalny i ciekawy produkt. Zaletą Shelf Multi jest możliwość zastosowania profilu z półką szklaną, dzięki czemu zyskujemy nowoczesną oprawę ścienną.

Topmet jako przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją stara się oferować produkty wysokiej klasy w przystępnej cenie. Niestety, w ostatnich latach rynek oświetlenia meblowego zalewany jest przez tanie produkty z Chin, bardzo wątpliwej jakości, jak np. taśmy LED, przez co wybór odpowiedniego produktu nie jest łatwy. Zdaniem firmy Topmet coraz trudniej znaleźć dobrą oprawę LED spełniającą parametry takie, jak: wysoki wskaźnik oddawania barw (tzw. CRI), rzeczywista wysoka trwałość, powtarzalność barwy w różnych partiach towaru. Jeżeli parametry te nie są spełnione, może się okazać, że nawet meble z najlepszych materiałów będą wyglądać przeciętnie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Topmet dołączył do oferty oprawy korzystające z modułów LED produkowanych w Polsce na bazie komponentów firm LG oraz Citizen. Jedną z nich jest właśnie Shelf Multi. Dzięki wysokiej klasy źródłom LED otrzymujemy nie tylko wspaniały efekt świetlny, ale również bardzo ciekawy design oraz wysoką funkcjonalność.

Shelf Multi oferowany jest jako profil aluminiowy wraz z akcesoriami do niego: gniazdami 230 V, gniazdami multimedialnymi, włącznikami, źródłami światła LED, zaślepkami, przesłonami, uchwytami itp. W tej wersji produkt oferowany jest dla producentów mebli. Shelf Multi można też jednak nabyć jako gotową oprawę w kilku długościach i opcjach wyposażenia. Jest to wówczas bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów indywidualnych.

(ms)

 

.