Rima – kwintesencja stylu i awangardy, efekt pracy całego zespołu Surteco

Wydarzenia minionych miesięcy zmusiły wiele przedsiębiorstw do podjęcia działań, których skutki będziemy odczuwać jeszcze przez długi czas. Gdzie była taka możliwość, praca nabrała charakteru online. Dokonało się dużo zmian w sektorach produkcyjnych, finansowych, ale również w ludziach – w nich samych. Firmy obrały strategię „dostosowania”, szukania realnych rozwiązań, nierzadko popadając w pułapki myślenia. Na czym się w takim razie skupić?

Wierzyć w zespół – w pracowników, w ich doświadczenie i mocne strony. Działając i tworząc, warto w ten sposób zadbać o siłę oraz pozycję marki. Tymi wartościami kieruje się Surteco. Idziemy do przodu, korzystając z naszych umiejętności oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta. Dowodem tych skoordynowanych działań jest nasza nowość, którą z dumą przedstawiamy. Rima – kwintesencja stylu i awangardy. Jest dowodem na to, że nasze pomysły, różnorodność w tworzeniu nowych dekorów są nieskończone.

Rima jest żeńskim, arabskim imieniem i oznacza białą antylopę. Rima jest osobą inteligentną, szlachetną, kulturalną i niezwykle subtelną. Z języka łacińskiego Rima – to pęknięcie, rysa. Te cechy stały się inspiracją do powstania nowego dekoru. Prastara/wielowiekowa deska dębowa z wyraźnymi pęknięciami, spektakularnymi gradientami kolorów i długimi, ciętymi kwiatami posłużyła natomiast za wzór dla naszego dekoru. Wygląd dopełniają subtelne obszary lustrzane, pojedyncze gałęzie i zrównoważona deska. Lekkie szczotkowanie i dodatkowy haptyczny cylinder wspomagają efekt głębi oraz naturalny charakter interpretacji dębu. Połączenie perfekcyjnego rysunku i wyjątkowej kolorystyki daje doskonale naturalny efekt. Surteco stworzyło dekor znakomicie prezentujący się na każdej powierzchni, zarówno w pomieszczeniach klasycznych, jak również bardziej ekstrawaganckich. Idealnie sprawdza się jako front meblowy, korpus, jako dekor na stoły czy szafę. To uniwersalna propozycja dla każdego odbiorcy.