Kerrock – swoboda tworzenia

Materiały mineralno-akrylowe marki Kerrock to produkty pozwalające zrealizować najbardziej niezwykłe i wymagające projekty wzornicze. Szeroka paleta barwna zapewnia ogromną swobodę w wyborze kolorystyki. Producent na bieżąco wprowadza nowe propozycje wpisujące się w oczekiwania rynku.

W tym sezonie cztery nowe kolory wzbogaciły serię Marble, która obecnie liczy 10 barw. W grupie kolorów gruboziarnistych, w serii Terrazzo, pojawiły się 3 nowe wzory. Aktualnie projektanci mogą więc wybierać spośród aż 98 kolorów pogrupowanych w 6 seriach. W ofercie znajdują się wzory jednobarwne, drobnoziarniste, gruboziarniste, marmurowe oraz półprzezroczyste – seria Lumino.

Małgorzata Baraniak z firmy Kerox, generalnego dystrybutora produktów Kerrock na polskim rynku, mówi: „Wciąż największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się propozycje jednobarwne. Do wyboru mają oni 36 odcieni, w tym 5 kolorów białych, wiele odcieni wanilii i szarości, a także żywe kolory, zielone i pomarańczowy”.

Oferta marki Kerrock obejmuje także jeden z najszerszych na polskim rynku wyborów zlewozmywaków i umywalek wykonanych z materiałów typu solid surface. Także w tym zakresie pojawiły się nowości. Jedną z nich jest rodzina umywalek INA. Mają one jednakową szerokość i głębokość, a różnią się długością. Ich wymiary zostały opracowane w sposób dostosowany do zamówień inwestycyjnych (INA400 – 400 x 300 x 110 mm, INA500 – 500 x 300 x 110 mm, INA600 – 600 x 300 x 110 mm, INA700 – 700 x 300 x 110 mm). Produkowane są w kolorze 108 snow white.

Asortyment rozszerzyła także umywalka okrągła, nakładana na blat, RITA-ON. Jest to model należący do serii umywalek TRI-VARIO. Cienkie, smukłe ścianki nadają jej lekką, nowoczesną formę.

Z innych nowych propozycji wymienić należy umywalkę TISA i wanienkę HEIDI.

„Wśród wszystkich mebli te w kuchni i łazience są najczęściej używane. Dlatego właśnie na nie kładzie się szczególny nacisk. Funkcjonalność, wytrzymałość, łatwość w czyszczeniu, wysublimowany styl i wiele możliwości projektowania są więcej niż dobrym powodem do tego, aby wybrać umywalkę czy zlewozmywak z Kerrock” – stwierdza Małgorzata Baraniak.

Szczegółowe informacje techniczne dostępne są na stronie internetowej generalnego dystrybutora Kerrock w Polsce – www.kerrock.pl.

(jz)