REHAU – z myślą o profesjonalistach

Od detalu po przechowywanie. REHAU od wielu lat oferuje kompleksowe rozwiązania dla branży meblarskiej na międzynarodowych rynkach. Dzięki innowacyjności i zaangażowaniu w rozwój produktów w tym roku REHAU świętuje 50-lecie obrzeży RAUKANTEX. To jak przyznaje producent jedna z najdłużej realizowanych grup produktowych w firmie REHAU, stanowiąca trzon rozwiązań dedykowanych branży meblarskiej.

 

Nowa kolekcja REHAU noble matt – najlepszy wygląd, styl i jakość

Poszczególne elementy kolekcji mają wspólne trio szlachetnych, matowych cech REHAU: prawdziwe piękno, przyjemna w dotyku powierzchnia i jakość. Niewielkie odbicie światła także przy niewielkim kącie padania gwarantują niezwykłą optykę matu. Dzięki powłoce chroniącej przed odciskami palców i przyjemnej w dotyku każdy kontakt z powierzchnią to uczta dla zmysłów. Pod względem jakości nowe powierzchnie meblowe spełniają również najwyższe standardy: materiały są odporne na ciepło, wilgoć, zarysowania, mikrozarysowania i uderzenia.

Obrzeża

Stworzenie kompleksowej oferty dla profesjonalistów to podstawa. Detal, jakim jest obrzeże, odgrywa ważną rolę – z jednej strony może być idealnym dopasowaniem frontu, a z drugiej stanowić jego kontrast i tym samym być jego elementem dekoracyjnym. Obrzeża RAUKANTEX w szlachetnym macie już od 2009 roku tworzą udane połączenie tej wysokiej jakości produktu z wyjątkową optyką powierzchni matowych. Ukoronowaniem tego połączenia jest obrzeże RAUKANTEX pro. Dzięki technologii bezfugowej fronty meblowe wyglądają pięknie i monolitycznie. Tylko w ten sposób można w pełni wykorzystać potencjał poszczególnych elementów mebla.

Powierzchnie meblowe

Matowy wygląd to jeden z obowiązujących obecnie trendów wzorniczych. Kolekcja noble matt to odpowiedź na potrzeby klientów – połączenie estetyki i funkcjonalnych rozwiązań. Głębia matu, aksamitna w dotyku powierzchnia bez śladów palców to oczekiwania prywatnych inwestorów, a z drugiej strony to produkt, z którym świetnie pracuje się profesjonaliście.

Wybierając spośród 12 kolorów – od delikatnej bieli, subtelnych kremów i beży po ciemniejsze odcienie szarości, butelkowej zieleni, granatu czy czerni – wykonawca może zaproponować szereg pomysłów i aranżacji. Wykorzystując technologię bezpoinowego łączenia obrzeża z frontem, całość gwarantuje efekt monolitycznej zabudowy.

Żaluzje meblowe

Trudno dostępne miejsca lub zabudowa, w której tradycyjny front nie znajdzie swojego zastosowania? Odpowiedzią są żaluzje meblowe – prosty mechanizm działania sprawia, że użytkowanie jest łatwe i przyjemne. Jeszcze ciekawszy efekt uzyska się, wybierając powierzchnie meblowe z kolekcji noble matt, łącząc je z żaluzjami z tej samej serii.

www.rehau.pl/noblematt

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług