pojemniki do przypraw

Prowadnice do szuflad drewnianych z regulacją 3D

CB70ST, CB80TS to prowadnice dolnego montażu do szuflad drewnianych dostępne w ofercie firmy Amix. CB70ST to model z pełnym wysuwem, z dociągiem i hamulcem, a CB80TS to wersja push-open.

 

Obydwie propozycje są wyposażone w regulację pionową, poziomą oraz dodatkowo – regulację głębokości, która sprawdzi się przy szufladach z bezuchwytowym otwieraniem lub gdy występuje większa ilość szuflad obok siebie. Wyrównanie frontów do jednej płaszczyzny z zastosowaniem prowadnic pełnego wysuwu odbywa się szybko oraz bezproblemowo.

Prowadnice zapewniają płynny ruch przez cały okres użytkowania, ciche i delikatne domykanie oraz nieograniczone możliwości w zabudowywaniu każdej powierzchni. Duże obciążenie dynamiczne, wysoka jakość przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny, łatwy sposób montażu i demontażu to ich istotne zalety.

Produkty te są przeznaczone do szuflad z drewna lub płyty. Wytrzymują obciążenie dynamiczne do 40 kg i są dostępne w długościach od 250 do 600 (mm). Do ich wykonania użyto wysokiej jakości stali ocynkowanej.

Specyfikacja techniczna:

– regulacja frontu w trzech płaszczyznach,

– obciążenie dynamiczne – 40 kg,

– wykończenie – stal ocynkowana,

– dostępne długości – 250-600 (mm).

(jb)

http://www.amix.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług