Podążając za trendami – fronty meblowe i dodatki firmy Kobax®

Zadowolony klient to nasz priorytet. Z nami stworzysz meble wpisujące się w najnowocześniejszy design. Podążając za zmieniającymi się trendami, zaprojektowaliśmy nowe wzory frontów i dodatków meblowych, które nadadzą charakteru waszym meblom. Oferta zachęca nie tylko stylem, ale również wszechstronnością.

Klasycznie czy nowocześnie?

W roku 2020 możemy zapomnieć o nudnych projektach. Królują wyraziste barwy pozwalające stworzyć bardzo indywidualne wnętrza z charakterem. Najmodniejszy jest kolor roku Classic Blue – nominowany przez Instytut Pantone, wszelkie odcienie koralowe oraz odcienie różu. Prym nadal wiodą kolory natury – przede wszystkim wszystkie odcienie zieleni. Te kolory dominują w świecie designu i wnętrz. Nie zapominamy również o akcentach – żyłkowanych marmurach, metalicznych połyskach i naturalnym drewnie. Oprócz kolorowych, nowoczesnych elementów w tegorocznych aranżacjach znajdzie się również miejsce dla klasycznych mebli, których cechami charakterystycznymi mają być solidność oraz elegancja. Nie zabrakło również miejsca dla połączenia klasycznych i nowoczesnych mebli. Nieprzeciętny eklektyzm pozwala nam dowolnie łączyć wszystkie style, tworząc niepowtarzalne i oryginalne wnętrza.

Firma Kobax® wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Znajdziecie u nas fronty, dodatki meblowe i kolory pozwalające stworzyć niezwykłe aranżacje. W styl nowoczesny doskonale wpisują się artykuły 154 oraz 158. Najczęściej poszukiwane wzory frontów w roku 2020. Artykuły frezowane w całości zagwarantują trwałość mebla i precyzję wykonania. Do mebli klasycznych idealnie pasuje artykuł 155. Delikatne frezowanie nadaje meblom lekkości. Te trzy wzory wykończyć można folią PVC mat lub lakierem mat. W stylu eklektycznym prezentujemy artykuł 159. Idealne połączenie nowoczesności z klasyczną formą. Ten wzór rewelacyjnie wygląda zarówno w macie, jak i w lakierze połysk.

Propozycja frontów meblowych firmy Kobax® to wyjątkowe walory estetyczne z wysoką trwałością materiału. Wielbiciele minimalizmu również znajdą odpowiadające swoim preferencjom fronty meblowe. Fronty 3D to produkt, na który powinni zwrócić uwagę poszukiwacze designerskich i ponadczasowych rozwiązań do swojego wnętrza.

Oprócz standardowych frontów meblowych istnieje możliwość wykonania witryn oraz witryn szprosowych. Posiadamy wzory nadające się zarówno pod folię, jak i pod lakier. Dodatkowo oferujemy zamówienie różnych dodatków meblowych, takich jak: pilastry, blendy, listwy wieńczące czy listwy sztukateryjne. Kobax® posiada w swojej ofercie również bogatą kolekcję paneli 3D oraz parapetów wewnętrznych. Mnogość wzorów i kolorów pozwoli stworzyć wyjątkowe wnętrza z duszą.

Jakie nowości kolorystyczne?

Oprócz wszystkich lakierów z wzorników ICA, RAL i NCS dysponujemy ogromną bazą kolorystyczną oklein modyfikowanych oraz folii PVC, która wyróżnia się przede wszystkim wysoką odpornością na promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są folie jednokolorowe matowe i w połysku, imitujące beton, marmur oraz folie drewnopodobne. Dzięki najnowocześniejszym technologiom drewnopodobne folie PVC idealnie odwzorowują strukturę i usłojenie drewna. Wśród nowości pojawiają się imitacje betonu (folia nr 658, 641 lub 642), folie z wzorami marmuru ( folia nr 656), fantastyczne folie drewnopodobne (folia nr 638, 652, 621) oraz najmodniejsze kolory 2020 roku (między innymi folia nr 33, 32 i 058).

Fronty meblowe to główny element mebla, na który zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Jednak detal też ma znaczenie. Dobrze dobrane uchwyty i nogi meblowe podkreślą wizerunek mebli. W firmie Kobax® kupisz uchwyty i nogi meblowe od najlepszych dostawców.

Kobax® to marka, która maksymalnie dopasowuje się do wymogów i potrzeb klientów. Dzięki doświadczeniu w produkcji komponentów meblowych oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej przedsiębiorstwo ciągle się rozwija. Bogaty i nowoczesny park maszynowy umożliwia wytwarzanie produktów na najwyższym poziomie. Ciągle poszerzamy swoją ofertę wzorniczą i kolorystyczną, używając nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. W asortymencie firmy oprócz produktów wytwarzanych samodzielnie można znaleźć również różnego rodzaju płyty meblowe, blaty kuchenne, obrzeża oraz akcesoria meblowe renomowanych i znanych marek.

Zapraszamy do zakupów! Na producentów mebli czekają specjalne rabaty. Napisz do nas, a prześlemy ofertę dopasowaną do Ciebie.