pojemniki do przypraw

Interprint inwestuje w trzecią cyfrową maszynę drukującą

Przyszłość jest cyfrowa. W Interprint jesteśmy tego pewni. Nasza firma z centralą w Arnsbergu (Niemcy) jako pierwsza na świecie wprowadziła przemysłowy druk cyfrowy za pomocą jednoprzebiegowej maszyny drukującej. Usługę tę oferujemy od 2015 roku. Z kolei druga cyfrowa maszyna drukująca rozpoczęła pracę jesienią 2019 roku. Nasze wcześniejsze doświadczenia pomogły nam ją rozwinąć i zoptymalizować kolory oraz materiały. Rezultat – ulepszona technologia głowicy drukującej i wyższa rozdzielczość. Jest to idealny sposób na kreatywne realizacje zarówno w małych, jak i dużych ilościach.

W październiku Interprint stał się częścią globalnej grupy Toppan – było to wydarzenie, po którym nastąpił kolejny krok w tradycji inwestowania w technologie druku cyfrowego. Trzecia cyfrowa maszyna drukarska będzie gotowa do eksploatacji już w pierwszej połowie 2021 roku. Po uruchomieniu nowej maszyny RotaJet 225 dostępna będzie szerokość druku do 225 cm. Dzięki inwestycjom w pionierskie rozwiązania w dziedzinie druku cyfrowego Interprint nieustannie zwiększa swoją globalną przewagę technologiczną.

„Podczas targów EuroShop 2020 pokazaliśmy nasze zindywidualizowane rozwiązania zupełnie nowej grupie klientów i zaobserwowaliśmy, że spersonalizowany przemysłowy druk cyfrowy nigdy nie zawodzi i nadal wzbudza tak duże zainteresowanie” – podsumowuje Holger Dzeia, Członek Zarządu Interprint. „Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka indywidualnych projektów w mniejszych ilościach lub powtarzalnego raportu wydruku aż do 5 metrów”. Interprint oferuje oba rozwiązania w najwyższej możliwej jakości dzięki dwóm, a wkrótce trzeciej cyfrowej maszynie drukującej.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług