Ostermann – różnorodność i aktualne trendy

W dniach od 12 do 15 września 2023 r. w Poznaniu odbędzie się DREMA, międzynarodowe targi maszyn, narzędzi i akcesoriów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Będzie na nich po raz kolejny obecna firma Ostermann, która na stoisku Holz-Her w hali 5 zaprezentuje różnorodność obrzeży i najbardziej aktualne trendy w tym obszarze produktowym.

 

W firmie Ostermann stolarze mają dostęp do największego w Europie dostępnego od ręki asortymentu obrzeży meblowych tej marki. Są one dostarczane już w małych ilościach – od 1 metra. Ofertę uzupełniają liczne profile i produkty dla warsztatów, takie jak kleje i środki czyszczące. A ponieważ w rzemiośle liczy się szybkość, wszystkie pozycje magazynowe zamówione do godziny 16.00 są wysyłane jeszcze tego samego dnia. Na targach DREMA, testując maszyny, można będzie się przekonać o wysokiej jakości obrzeży meblowych firmy Ostermann oraz o ich perfekcyjnym dopasowaniu do kolorów i dekorów płyt.

Najnowsze trendy w obrzeżach

Niezwykle matowe powierzchnie Fenix firmy Arpa Industriale od momentu ich wprowadzenia wyznaczają trendy w tworzeniu mebli. Oferta tego specjalisty od designu właśnie rozszerzyła się o paletę 6 jednobarwnych kolorów. Na stoisku firmy Ostermann będzie można znaleźć pasujące do nich obrzeża. Oprócz wyjątkowo matowych obrzeży jednobarwnych w centrum uwagi są również między innymi obrzeża ABS z powłoką z prawdziwego metalu. Szczególną atrakcją są nowe, złote obrzeża z odblaskową powierzchnią.

Nowa usługa – obrzeża ABS z indywidualnym, pożądanym dekorem

Od niedawna firma Ostermann wprowadziła możliwość zamawiania obrzeży ABS z dowolnie wybranym, pożądanym dekorem. Obrzeża te są dostarczane w grubościach 0,4, 1 i 2 mm, w możliwie najkrótszym czasie i jak zwykle w małych ilościach.

Trwałe obrzeża fornirowane

Obrzeża fornirowane firmy Ostermann wykazują się trwałością i oferują wyjątkową elastyczność w ostatecznym kształtowaniu powierzchni. W tym zakresie asortymentu dostawca oferuje obrzeża w ponad 60 różnych gatunkach drewna. Są one dostępne w wielu różnych szerokościach i grubościach oraz z różnymi powierzchniami.

Wszystko do warsztatu

Kleje, środki czyszczące i narzędzia ręczne do obróbki obrzeży… to również produkty, które firma Ostermann oferuje. Będzie je także można zobaczyć na targach DREMA.

Zespół targowy Ostermann – Grzegorz Michalski i Robert Ochman – z niecierpliwością czekają na możliwość prezentacji poszczególnych produktów odwiedzającym.

Ostermann – serwis, różnorodność i tempo:

– największy dostępny od ręki asortyment obrzeży w Europie,
– obrzeża o każdej długości, już od 1 m,
– o każdej szerokości do 100 mm,
– obrzeża o różnych grubościach,
– obrzeża z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
– wszystkie obrzeża dla technologii spoiny zerowej,
– na życzenie obrzeża z warstwą kleju topliwego,
– osobiste doradztwo i sklep internetowy,
– wysyłka wszystkich artykułów magazynowych zamówionych do godziny 16:00 w tym samym dniu.

Rudolf Ostermann GmbH

Zatrudniająca około 500 pracowników firma Rudolf Ostermann GmbH jest niezawodnym partnerem dla wszystkich klientów z branży obróbki drewna. Firma, która wyrosła jako specjalista od obrzeży meblowych, obecnie zaopatruje wiele tysięcy zakładów w całej Europie w szeroki i stale rosnący asortyment produktów do produkcji mebli. Oprócz obrzeży są to również profile techniczne i zapotrzebowania warsztatowe.

Od stycznia 2016 r. stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Doradztwo i sprzedaż prowadzi dobrze wyszkolony pod kątem językowym i technicznym zespół sprzedaży w Bocholt oraz cieszący się popularnością sklep internetowy firmy Ostermann, który również dostępny jest dla klientów w języku polskim. W kwestiach związanych z obrzeżami lub licznymi usługami oferowanymi przez firmę Ostermann można skorzystać z pomocy przedstawiciela handlowego. Wyjątkową usługą oferowaną przez firmę Ostermann jest szybka dostawa obrzeży w ilości dopasowanej do danego zapotrzebowania – już od długości 1 metra.

https://www.ostermann.eu/pl_PL

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług