Firma REJS zaprasza na ULTRA PORANKI

Po wakacyjnej przerwie, firma REJS zaprasza na kolejne ULTRA PORANKI. Na uczestników tych wyjątkowych spotkań czekają: atrakcyjne rabaty, prezentacje produktowe, fachowe porady, a także aromatyczna kawa, pyszne fit śniadanie i oczywiście niepowtarzalna atmosfera. Pierwsze z ULTRA PORANKÓW startują we wtorek 12 września, dokładnie o godz. 8, w hurtowniach REJS w Bydgoszczy i Siemianowicach Śląskich oraz Dekor-płyt.

 

ULTRA PORANKI to cykl kilkunastu wyjątkowych spotkań branżowych, organizowanych w całym kraju: w punktach handlowych REJS i zaprzyjaźnionych hurtowniach. Podczas śniadań stolarze mają możliwość zapoznania się z propozycjami produktowymi marki REJS – tymi już dobrze znanymi, a także tymi dopiero debiutującymi i wdrażanymi. Mogą też skorzystać z fachowych porad dotyczących zastosowań i montażu poszczególnych rozwiązań.

Wśród prezentowanych akcesoriów, uwagę warto zwrócić na systemy szuflad Ultra Box, a także innowacyjne produkty z linii Maxima PURO i Variant MULTI. Nie zabraknie popularnych cargo, cornerów i szuflad, a także niezawodnych zawiasów z linii Basic, Regular i Expert, zlewozmywaków marki Brande i systemów przesuwnych Laguna.

Na uczestników czekają też specjalne odchudzone ceny na wybrane akcesoria i komponenty meblowe. Z rabatów skorzystać można tylko w dniu trwania ULTRA PORANKA.

W każdym punkcie handlowym odbędzie się jeden ULTRA PORANEK. Ich aktualny harmonogram jest dostępny na stronie www.rejs.eu.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług