Ostermann – obrzeża do nowych powierzchni Swiss Krono

Nowa kolekcja One World 2020 marki Swiss Krono jest już dostępna. Obejmuje 223 najróżniejsze jednorodne, drewniane i designerskie powierzchnie. Nowe powierzchnie zostały podzielone na 4 stylistyczne światy. W asortymencie firmy Ostermann można znaleźć odpowiednie obrzeża do nowych propozycji.

Wśród 223 powierzchni kolekcji One World 2020 można znaleźć całkiem nowe dekory: 7 jednorodnych, 22 drewniane i 18 designerskich. Jednorodne powierzchnie zachwycają aksamitnie matowym wrażeniem. W przypadku nowych dekorów drewnianych szczególny nacisk położono na realistyczny wygląd. W ofercie znajduje się oprócz licznych dekorów dębowych uderzająco dużo nowych produktów z drewna jesionowego i lipowego. Dekory fantazyjne wyróżniają się połączeniem drewna z elementami metalicznymi lub graficznymi. Ponadto istnieją nowe reprodukcje metalu lub kamienia. W celu wsparcia użytkownika w doborze i kombinacji powierzchni każdy z tych produktów został dopasowany do 4 różnych trendów designerskich.

Trend nr 1 – Warm Craft

Trend Warm Craft koncentruje się na dotyku dostarczającym nam wrażeń i na naturalnym wyglądzie powierzchni. Obrzeża z tworzywa ABS firmy Ostermann, jak na przykład reprodukcja orzecha naturalnego Walnut Gold, metalicznie wyglądające obrzeże Metalwood Black czy aksamitnie matowe, gładkie obrzeże Pistachio Green, to właściwe do zastosowania obrzeża firmy Ostermann.

Trend nr 2 – Urban Agility

Swiss Krono definiuje trend Urban Agility jako przestrzenne połączenie miejsca pracy i zamieszkania. Odzwierciedla się to w połączeniu rustykalnego wyglądu drewna z nowoczesnymi reprodukcjami betonu i kamienia. Rustykalne elementy obrzeży Rustic Chestnut White lub Elm Grey w firmie Ostermann są doskonale dopracowane. Dekory betonu i kamienia znajdują się na przykład na nowych obrzeżach Gobi Terra lub Anthracite Concrete struktura kamienia.

Trend nr 3 – Cozy Bohemian

Trzeci trend designerski firmy Swiss Krono to Cozy Bohemian. Symbolizuje on zmysłowość oraz błogość i dodaje klasycznym dębowym dekorom orientalne wzory. Specjaliści firmy Ostermann są tu szczególnie dumni z dopasowania obrzeży. Bardzo dobrze udało się odwzorować subtelne nakładanie się dekorów i orientalnych wzorów na obrzeżach meblowych Craft Oak, które są dostępne w trzech różnych odcieniach drewna.

Trend nr 4 – Healthy Nordic

Wielbiciele stylu nordyckiego mogą znaleźć odpowiednie powierzchnie pod nazwą Healthy Nordic. Naturalne dekory lipowe i dębowe są łączone między innymi z reprodukcjami tytanu o wyglądzie metalicznym. Pasujące, jasne dekory obrzeży można znaleźć na przykład pod nazwą Lime Cream lub Lime White. Do łączenia z metalicznym wyglądem eksperci firmy Ostermann zalecają obrzeże „stal szlachetna brąz gładki”.

Obrzeża meblowe dostarczane na czas

Niezależnie od tego, czy chodzi o pastelowe jednolite kolory, realistyczne dekory drewniane czy dekory designerskie – w firmie Ostermann można szybko i niezawodnie znaleźć pasujące obrzeża do nowych powierzchni w każdej szerokości do 100 mm. Na życzenie dostępne są również obrzeża z mostkiem, klejem topliwym lub z warstwą funkcyjną do spoin zerowych. Towar magazynowy zamówiony do godziny 16:00 opuszcza fabrykę jeszcze w tym samym dniu. Oprócz obrzeża do kolekcji Swiss Krono w Ostermann można także znaleźć obrzeża dopasowane do powierzchni od ponad 70 różnych dostawców płyt w całej Europie.

Więcej informacji o nowych obrzeżach można znaleźć, wpisując hasło „Highlights072020” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  o każdej długości, począwszy od 1 m,

  o każdej szerokości do 100 mm,

o różnych grubościach,

  z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  wykonane w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu. Nasz sklep internetowy jest dostępny 24h.