Okucia na miarę aktualnych trendów

Firma Blum z pomocą swoich okuć do frontów górnych, dolnych i szuflad chce przyczyniać się do powstawania mebli z efektem WOW. Podczas targów interzum 2021 klienci nie tylko mogli przekonać się, jakimi trendami żyje współczesne meblarstwo. Mogli także zobaczyć jaką odpowiedź na nie przygotował producent okuć z Austrii.

 

Firma Blum sprawia, że jej klienci są w stanie nawiązywać do aktualnych trendów we wzornictwie – za sprawą jej innowacyjnych okuć. Austriacki producent okuć pokazał na interzum 2021 cztery główne kierunki, które aktualnie dominują w projektach mebli. Wszystkie cztery trendy Blum przedstawia na przykładzie mebli z okuciami, które są już dostępne w sprzedaży lub trafią do niej w niedalekiej przyszłości.

Dark Surfaces – ciemne powierzchnie

Zewnętrzny wygląd mebli jest coraz bardziej zdominowany przez ciemne materiały. Teraz Blum przenosi ten trend również do wnętrza dzięki okuciom w ciemnej kolorystyce. W ten sposób powstają kolorystycznie harmonijne wnętrza. W programie frontów górnych AVENTOS Blum ma ciemnoszare zaślepki. We frontach dolnych sprawdza się bogaty asortyment zawiasów CLIP top BLUMOTION w kolorze czarny onyks. Natomiast szuflady LEGRABOX w kolorystyce czarny mat tworzą eleganckie, ciemne kulisy w szafkach dolnych.

Individuality – meble z charakterem

LEGRABOX individual umożliwia realizację niepowtarzalnych mebli. Ten nowy poziom indywidualizacji szuflad pozwala zaprojektować własne boki z nadrukiem, grawerowaniem czy tłoczeniem, jak i kombinacją kolorów oraz materiałów. Co więcej, Blum daje stolarzom możliwość łatwego wyróżnienia się na tle innych, a to dzięki zindywidualizowanym elementom identyfikacji z logo. W ten sposób własne logo można umieścić konsekwentnie na zawiasach, podnośnikach do frontów górnych i systemach szuflad.

Metallics – imponujące realizacje w metalicznej odsłonie

O eleganckie akcenty zadbają elementy z metalu. Na swoim wirtualnym stanowisku targowym firma Blum prezentowała imponujące przykłady realizacji. Były to zawiasy w kolorze czarny onyks, elementy z metalicznym logo w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym oraz boki LEGRABOX ze stali szlachetnej z powłoką odporną na odciski palców i metalicznym nadrukiem.

Purism – piękno w prostocie

Jasne, wyraziste linie, redukcja do tego, co istotne w designie oraz duże powierzchnie. To czwarty z kolei kierunek stylistyczny do zobaczenia w meblach pokazowych Blum na interzum. Nowy podnośnik do frontów górnych AVENTOS HKi jest ukryty w boku korpusu. Natomiast fronty bez uchwytów, zrealizowane za pomocą technologii ruchu SERVO-DRIVE, TIP-ON BLUMOTION i TIP-ON, podkreślają minimalistyczny charakter mebli. System mocowania EXPANDO T umożliwia zastosowanie cienkich frontów wykonanych z nieoczywistych materiałów.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług