Nowoczesne płyty meblowe od Niemann Polska

Obecnie na rynku pojawił się szeroki wachlarz produktów, który pozwala nam na projektowanie zarówno wnętrz mieszkań, jak i domów według panujących trendów. Projektując pomieszczenia, opieramy się często na nowościach, które doskonale wpisują się w aranżowane przestrzenie.

 

Jak pokazały tegoroczne targi w Mediolanie, jest zdecydowany trend ku naturze. To powoduje, że obecnie szuka się drewnianych dekorów, które w połączeniu z kolorami sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. Wszyscy chcą też być bardziej „eko”, oznacza to, że świadomość konsumentów na temat produktów proekologicznych rośnie.

100% drewna z recyklingu

Kolekcja włoskich płyt ekologicznych Mauro Saviola, którą znajdziemy w ofercie firmy Niemann Polska, to przede wszystkim modny, włoski design. Jednak łączy się on ze zrównoważonym rozwojem i ekologiczną produkcją. Płyty pochodzą w 100% z drewna z recyklingu – przy ich produkcji nie ścięto ani jednego drzewa, a wykorzystano między innymi: palety, wióry czy stare meble. Wybierając drewniane dekory, na pewno warto zwrócić uwagę na to, że cała kolekcja posiada głęboką strukturę drewna. Piękno frontów zostało wydobyte poprzez fakturę, liczne sęki oraz spękania, które nadają wnętrzu wyjątkowy efekt wizualny. Ciepłe drewno potrafi stworzyć niesamowity klimat, tymczasem kolor mebli drewnianych sprawi, że wnętrze będzie przytulne. Pamiętajmy jednak, iż kierując się rodzajem drewna, możemy stworzyć unikalną aranżację wnętrza, a barwy zimne zestawione z ciepłymi odcieniami materiału stworzą wnętrze, w którym będziemy chcieli przebywać.

W kontekście kolorystyki dominują delikatnie wyblakłe barwy, które umiejętnie łączą różne elementy wnętrza w kilku tonacjach, tworząc spójną kompozycję. Wciąż dominujący jest minimalizm, który zauważyć można było na targach Warsaw Home. Podczas projektowania kuchni sięgamy po matowe fronty meblowe o stonowanej kolorystyce szarości, beżu czy złamanej bieli. Matowe wykończenie zdecydowanie nadaje szyku oraz elegancji.

Akrylowe Płyty Meblowe Anti-Fingerprint

Firma Niemann Polska szczególnie poleca kolekcję Akrylowych Płyt Meblowych Anti-Fingerprint, która pozwala na utrzymanie powierzchni w idealnym stanie. Brak śladów palców na frontach czy hydrofobowa powierzchnia, która odpycha płyny takie jak tłuszcz czy woda, to zdecydowanie ogromne zalety. Udoskonalona płyta akrylowa umożliwia użytkowanie danej powierzchni bez konieczności zabezpieczania jej specjalnymi środkami. Akrylowe płyty to przede wszystkim wysoka odporność na uszkodzenia, zarysowania czy też promieniowanie UV. Jest to produkt, który wywołuje spore zainteresowanie wśród użytkowników ze względu na trwałość oraz dodatkową funkcję, czyli powierzchnię antybakteryjną.

Projektując pomieszczenia, zwraca się szczególną uwagę na design, jednak nie zapominajmy, że wybrane przez nas materiały powinny być również odpowiednio dobrane technologicznie, tak by spełniały wszelkie wymagania użytkowe danego pomieszczenia.

http://www.niemann.pl

(mz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw