Okucia konfekcjonowane Top Ten

Firma Top Ten to firma specjalizująca się w sprzedaży hurtowej okuć meblowych, ale jej domeną od ponad 13 lat jest również ich konfekcjonowanie.

Tę gałąź działalności Top Ten stara się nieustannie rozwijać, rozbudowując swój park maszynowy, usprawniając procesy produkcyjne, począwszy od momentu planowania zakupów, poprzez optymalizację działań logistycznych, harmonogramowanie produkcji gotowych kompletów i ich kompleksową realizację do klientów.

Wszystkie działania firmy mają na celu stworzenie oferty, która będzie najbardziej atrakcyjna dla jej obecnych i przyszłych klientów.

Przedsiębiorstwo przygotowuje gotowe zestawy okuć zarówno z materiałów własnych, jak i powierzonych. Komplety, które wykonuje w swoich zakładach produkcyjnych, są dokładnie dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Mogą być one dowolnie konfigurowane, pakowane w worki foliowe, kartony bądź inne opakowania wymagane przez klienta. Zestawy mogą być opisywane dowolną etykietą lub oznakowane w inny sposób wg zaleceń odbiorców. Pakowanie odbywa się zarówno ręcznie, jak i automatycznie, a dzięki wprowadzaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań firma jest w stanie sprostać niemal wszystkim wymaganiom producentów mebli.

Do klientów Top Ten należą fabryki mebli w Polsce jak i na świecie, głównie z Niemiec, Rosji, Szwecji, a firmie zależy na ciągłym powiększaniu oferty handlowej oraz oferowaniu usług na najwyższym poziomie. Pracownicy przedsiębiorstwa starają się codziennie sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.

Hurtownia okuć meblowych Top Ten cieszy się zaufaniem klientów, jej produkty spełniają europejskie normy, a świadczone przez nią usługi w zakresie konfekcjonowania zyskały aprobatę wielu polskich i zagranicznych odbiorców.

(sm)

.