Ociekarki ze stali nierdzewnej

Uzupełniając szerokie portfolio nowoczesnych akcesoriów meblowych, firma GTV wprowadza do swojej oferty ociekarki kuchenne ze stali nierdzewnej. Produkty dostępne są w sprzedaży od początku sierpnia u autoryzowanych dystrybutorów i w hurtowniach partnerskich GTV.

Pomimo coraz większej popularyzacji zmywarek i coraz rzadszego korzystania z tradycyjnych ociekarek, jest grupa konsumentów, która wspiera idee „eko” i dba o poziom zużywanej energii elektrycznej oraz wody. W tej grupie są konsumenci, do których kierowane są designerskie ociekarki GTV.

Najistotniejszą cechą ociekarek GTV jest materiał, z którego wykonane są wszystkie elementy produktu. Użycie stali nierdzewnej daje pewność, że nie dojdzie do nieestetycznych uszkodzeń powłoki produktu i pogorszenia estetyki, z czym często mamy do czynienia w towarach ze stali zwykłej zabezpieczonej galwanicznie.
W ofercie GTV znajdują się zarówno tradycyjne ociekarki szafkowe, jak i modele nablatowe, wolno stojące. Wszystkie produkty mają szeroki wachlarz rozmiarowy, co pomaga dobrać odpowiedni gabaryt do powierzchni, którą dysponuje konsument. Modele do zabudowy wewnętrznej (OC-A01… /OC-A06…) pozwalają na szeroki zakres regulacji, umożliwia to ich wykorzystanie w niestandardowych korpusach szafek.

Poszczególne modele posiadają szereg ciekawych i nowatorskich na naszym rynku rozwiązań, poczynając od uniwersalności ociekarki jednopoziomowej z zabezpieczającymi ogranicznikami, poprzez funkcyjność ociekarki z organizerem, na oryginalnym designie wszystkich kończąc. Uzupełnieniem oferty jest mata zwijana, która może pełnić funkcję ociekarki w momencie rozłożenia jej nad zlewozmywakiem lub powierzchni do odkładania naczyń na blacie.

(mk)

.