pojemniki do przypraw

Obrzeża Multiplex firmy Ostermann – jeden projekt, wiele możliwości

Ze względu na stabilność, elastyczność i wyjątkowy wygląd na obrzeżach płyty Multiplex są wysokiej jakości opcją wykorzystywaną w produkcji mebli. Klasyczny wygląd multipleksu na płycie wiórowej można również uzyskać za pomocą obrzeży meblowych. Ostermann ma do dyspozycji kilka materiałów, z których wykonywane są obrzeża: ABS, akryl i prawdziwe drewno.

 

Dla unowocześnienia płyty wiórowej obrzeżami o wyglądzie multipleksu, Ostermann oferuje wiele rozwiązań – począwszy od ABS i akrylu 3D po fornir i prawdziwe drewno. Każdy materiał ma swoje zalety. Przegląd całego asortymentu multipleksu tego producenta dostępny jest również dla stolarzy pod hasłem „#Highlights01” na stronie internetowej www.ostermann.eu.

Wszechstronny klasyk – ABS

Klasyczny materiał obrzeża ABS oferuje rzemieślnikom szczególnie dużą różnorodność wymiarów i dekorów. Jak grube powinno być obrzeże: 1 czy 2 mm? I w jakim dekorze: bukowym czy brzozowym? Czy preferowany jest jaśniejszy czy ciemniejszy kolor bazowy? W firmie Ostermann wybór jest bardzo duży. Szczególnie praktyczna cecha: wszystkie obrzeża ABS firmy Ostermann z dekorem multiplex są dostępne w różnych szerokościach do 100 mm, a większość z nich nawet w dwóch grubościach 1 i 2 mm. Producent oferuje także cienkie obrzeże ABS o grubości 0,4 mm z dekorem Multiplex brzoza gładki.

Najważniejsze elementy projektu

Warto zwrócić uwagę na obrzeże ABS Multiplex plywood gładki, które dzięki filigranowym ciemniejszym inkluzjom szczególnie żywo odtwarza klasyczny dekor multipleksu. Eksperci firmy Ostermann także zalecają obrzeże ABS Multiplex czarno-biały. Monochromatyczny wygląd multipleksu pozwala na uszlachetnienie czarnej lub białej płyty wiórowej w wyjątkowe, designerskie dzieła. Alternatywnie obrzeże ABS Compact-Style Multiplex-biały gładki jest również dostępne dla białej płyty wiórowej. Białe paski boczne krawędzi idealnie pasują do białego panelu tego materiału. Pośrodku znajduje się grubszy pas w atrakcyjnym dekorze Multiplex. W ten sposób powstaje wrażenie wysokiej jakości płyty typu multiplex obustronnie wytłoczonej białym homogenicznie prasowanym laminatem.

Z efektem głębi – akryl 3D

Dzięki dekorowi nadrukowanemu na tylnej stronie obrzeża, akrylowe obrzeża 3D firmy Ostermann dają szczególnie atrakcyjny efekt głębi. Ostermann oferuje – jakże mogłoby być inaczej – obrzeża w optyce multipleksowej również dla tego materiału. Obrzeże akrylowe 3D multiplex gładki jest dostarczane w standardowych szerokościach 23, 33, 43 i 100 mm oraz w grubościach 1 i 2 mm.

Oryginalność i elegancja: fornir i prawdziwe drewno

Obrzeża Multiplex z prawdziwego drewna charakteryzują się naturalnością i trwałością. Zapewniają one szlachetne wykończenie powierzchni płyt o szczególnie wysokiej jakości, takich jak linoleum. Towar w rolkach jest dostępny w dwóch gatunkach drewna: buku i brzozie, w szerokościach 24, 30, 33 i 43 mm oraz w różnych grubościach, przy długości rolki 50 metrów. Ponadto stolarze znajdą w firmie Ostermann również obrzeża Multiplex jako towar długowymiarowy.

Obrzeże fornirowane Buk Multiplex jest dostępne w wersji szlifowanej i parowanej lub nieparowanej w wymiarze 24 x 2 mm i długości 3100 mm.

Obrzeże fornirowane Multiplex brzoza szlifowany jest dostępne w szerokościach 23 i 43 mm, o grubości 2,65 mm i długości 4000 mm.

Laminowane obrzeże fornirowane Multiplex buk+klon szlifowany jest dostępne o szerokości 42 mm i grubości 10 mm w długości 3100 mm.

Szybko zamówione – szybko dostarczone

Dzięki znanej, szybkiej dostawie dla artykułów magazynowanych firma Ostermann dostarcza obrzeża meblowe w każdej długości od 1 metra i o każdej szerokości do 100 mm. Największy w Europie asortyment obrzeży obejmuje ponad 12000 obrzeży pasujących do powierzchni od ponad 70 dostawców płyt. Zawsze dostępne są obrzeża pasujące do aktualnych trendów w branży meblowej!

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:
– długości od 1 m,
– szerokość do 100 mm,
– różne grubości,
– z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
– Airtec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– w technice laserowej, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– Infratec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150 tysięcy możliwych dopasowań tych produktów do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 firma wysyła w tym samym dniu.

Rudolf Ostermann GmbH

Niemiecka firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży artykułów dla zakładów stolarskich i jest ukierunkowana na realizację potrzeb klienta. Posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Zatrudniając ponad 450 pracowników i wysyłając nawet do 6000 pozycji dziennie, jest europejskim liderem sprzedaży wysyłkowej obrzeży i okuć. Stale powiększający się asortyment obejmuje również drzwi przesuwne, rolety meblowe, fronty meblowe, konfekcjonowane blaty robocze, dekoracyjne okładziny ścienne i wiele innych produktów.

Od stycznia 2016 r. stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Doradztwo i sprzedaż prowadzone są przez dobrze wyszkolony pod kątem językowym i technicznym zespół sprzedaży w Bocholt oraz cieszący się popularnością sklep internetowy firmy Ostermann, który również dostępny jest w języku polskim. W kwestiach związanych z obrzeżami lub licznymi usługami oferowanymi przez producenta można skorzystać także z pomocy przedstawiciela handlowego. Wyjątkową usługą oferowaną przez firmę Ostermann jest szybka dostawa obrzeży w ilości dopasowanej do danego zapotrzebowania – już od długości 1 metra.

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

 

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług