Nowoczesne stelaże biurek

Sulmet to polski producent okuć meblowych, który od lat współpracuje z wieloma największymi fabrykami mebli w kraju. Choć główną specjalizacją firmy pozostają prowadnice rolkowe i kulkowe do szuflad, to jej program produkcyjny jest o wiele szerszy. Znajdują się w nim między innymi stelaże biurek i właśnie ten asortyment w ostatnim czasie został wzbogacony o dwie nowe, interesujące propozycje.

C4000 PS
C4000 PS to stelaż biurka z kanałem kablowym, dostępny w ofercie firmy Sulmet od stycznia bieżącego roku. Jest to produkt, który został zaprojektowany w taki sposób, by spełniał wymogi współczesnego funkcjonalnego biura. Posiada wiele możliwości konfiguracji, a przy tym ma estetyczną stylistykę. Funkcję kanału kablowego pełni sztywna belka łącząca. Przewody mogą być prowadzone w kolumnie nogi, a ich łatwe ułożenie umożliwia zdejmowana osłona. Do jego zalet dodać należy także łatwość montażu i małe gabaryty transportowe. Ponieważ jest to nowy produkt, firma Sulmet oferuje go w promocyjnej cenie.

Inne istotne informacje o C4000 PS:
– stabilna konstrukcja,
– możliwość przykręcenia nogi do blatu bez stosowania belki,
– regulatory wysokości umożliwiające jego wypoziomowanie,
– konfiguracja narożna,
– kolor RAL 9006, przy większych zamówieniach – dowolna kolorystyka,
– dostępne wymiary: długość stopy 500 i 700 mm, wysokość stelaża 710 mm, długość belki: 800, 1000, 1200, 1400, 1600, 1800, 2000 mm.

BETA B HE6 PS
Innym ciekawym produktem firmy Sulmet jest BETA B HE6 PS – nowoczesny stelaż biurka z elektryczną regulacją wysokości. Stanowi on odpowiedź firmy na potrzeby osób, które długotrwale pracują za biurkiem, umożliwiając im wykonywanie zadań w pozycji siedzącej i stojącej. Wygodne i ergonomiczne stanowisko pracy pozwala na lepszą wydajność i samopoczucie osób pracujących. Zakres regulacji wysokości stelaża wynosi 620-1270 mm i odbywa się z prędkością 38 mm/s. Cichą i płynną pracę zapewniają siłowniki dostarczone przez czołowego producenta tego typu elementów. Elektroniczny sterownik umożliwia zapamiętanie trzech wybranych położeń wysokości blatu, posiada także system antykolizyjny, który sprawia, że gdy przy podnoszeniu blat napotka przeszkodę (np. otwarte okno), to samoczynnie cofa się o parę centymetrów, po czym zatrzymuje.

Inne istotne informacje o B HE6 PS:
– możliwość montażu blatu o wymiarach: 1200/1900 x 600/800 mm,
– dopuszczalne obciążenie na 1 nogę: 80 kg,
– pobór mocy w spoczynku: 0,1 W,
– kolor: RAL 9006, RAL 9016,
– możliwość wykonania stopy: typ „T” lub typ „C”,
– dostępna konfiguracja narożna na 3 kolumnach,
– 3-letni okres gwarancji na mechanizm stelaża.

(jz)

.