Nowe akcesoria w ofercie NTP

Firma Poltar, będąca importerem akcesoriów meblowych marki NTP, mając na uwadze rosnące wymagania rynku co do jakości oferowanych towarów, wprowadziła do sprzedaży nową linię produktów z dożywotnią gwarancją.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących najwyższej jakości towarów w przystępnej cenie, firma Poltar wprowadziła do swej oferty linię produktów z dożywotnią gwarancją, wśród których można znaleźć pełną ofertę zawiasów hydraulicznych, prowadnic podszufladowych oraz metalboxów. Oferowane zawiasy hydrauliczne cechuje przede wszystkim solidność i precyzja wykonania, a także zaślepki na wkręty montażowe i śruby regulacyjne. Precyzyjna, mimośrodowa regulacja ramienia oraz prowadnika zapewnia łatwy montaż i stabilne utrzymanie zadanej pozycji podczas eksploatacji zawiasu. Dużym atutem oferty jest fakt, że obejmuje ona kilkanaście typów, między innymi: zawiasy puszkowe Ø 35 mm oraz Ø 26 mm, zawiasy do ramek aluminiowych i Ø 26 mm do drzwi szklanych.

Kolejna grupa towarów to prowadnice podszufladowe z cichym domykiem, które występują w długościach od 250 do 600 mm oraz w wersji z pełnym wysuwem lub częściowym wysuwem. Jakość użytych do produkcji materiałów i dokładność wykonania zapewniają cichą i bezawaryjną pracę prowadnic przez cały okres ich użytkowania.

Proponowane przez NTP szuflady typu metalbox są wykonane z materiału o grubości 1,2 mm oraz wyposażone w rolki z odpornego na ścieranie tworzywa POM. Są one dostępne w długości od 270 do 550 mm i wysokościach: 54, 86, 118, i 150 mm. Mogą być w kolorze białym lub szarym. Do szuflad można również zakupić spowalniacze hydrauliczne występujące w 2 rozmiarach, zależnie od długości użytej prowadnicy.

.