GTV na 6 edycji SICAM Pordenone

Od 14 do 17 października 2014 r., w północnej części Włoch, Pordenone odbywały się już po raz szósty Międzynarodowe Targi Komponentów i Akcesoriów Meblowych SICAM. Po raz trzeci, udział w tym wydarzeniu wzięła firma GTV.

Targi w Pordenone to wydarzenie w branży, które swoim prestiżem dorównuje niemieckiemu „Interzum”, czy też moskiewskim targom „Mebel”. GTV to jedna nielicznych polskich z branży akcesoriów meblowych, która eksponowała swoje produkty na utrzymanym w stylistyce glamour, obszernym stoisku.

W tym roku, firma zaprezentowała swoje autorskie systemy przesuwne do budowy szaf i garderób, kompleksowe wyposażenie garderoby – Elegance oraz nowe wzory oświetlenia meblowego opartego o technologię LED. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszył się także europejski hit sprzedaży – system szuflad Modern Box, prezentowany ze swoim produktem kompatybilnym – elektrycznym wspomaganiem otwierania, Modern Drive.

Przez 4 dni stoisko GTV odwiedzili przedstawiciele 33 krajów z całego świata, w tym tak odległych jak Kolumbia czy też Iran. Marka GTV staje się globalnym graczem, a jej wartość i rozpoznawalność cały czas rośnie. Jak mówi, Dariusz Rudziewicz, Manager eksportu na rynki zachodnie w GTV – „Takie wydarzenia jak SICAM, INTERZUM czy też FIMMA pozwalają bliżej poznać naszego klienta końcowego, sprecyzować jego potrzeby oraz oczekiwania wobec produktów. Dla nas to bezcenne doświadczenie. Dodatkowo, widzimy jaki zasięg oddziaływania mają nasze działania, dzięki czemu możemy niektóre z nich weryfikować”.

GTV w tym roku zagości jeszcze na listopadowym wydaniu targów „Mebel” w Moskwie.

O firmie:
GTV jest międzynarodowym dystrybutorem oraz czołową firmą na polskim rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia. Działamy na kilkunastu rynkach świata, m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Rosji, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Brazylii oraz w większości byłych republik radzieckich. GTV to nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma – zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie. Na pozycję jednego z liderów pracowaliśmy ponad 17 lat, zawsze oferując najwyższej jakości produkty, spełniające najsurowsze normy jakościowe.

Marka GTV Prestige:
Linia GTV Prestige przeznaczona dla wymagających klientów, poszukujących najwyższej jakości akcesoriów meblowych i oświetlenia w rozsądnej cenie. Naszym celem jest oferowanie ekskluzywnych produktów w cenach, na które mogą sobie pozwolić także mniej zamożni klienci. Każdy produkt ze znakiem Prestige przygotowany został z wyjątkową dbałością nie tylko o najwyższą jakość, ale także nowoczesny i elegancki design. Produkty Prestige wykonane są w całości z najwyższych jakościowo komponentów gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie. Wiele produktów z gamy Prestige posiada dożywotnią gwarancję.

Źródło: GTV
Fot.: GTV
 

.